Як розмістити обьявление про продаж.

Залежно від того, що ви збираєтеся продавати, для розміщення оголошення можуть бути переважні друковані видання або інтернет. Нерідко максимального ефекту дозволяє досягти комбінація того й іншого. Головне - ваше оголошення повинні побачити саме там, де такі найчастіше шукають.
Вам знадобиться
  • - номер газети оголошень;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - принтер, папір і клей.
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб подачі оголошення в газету - подача безкоштовного оголошення. Найчастіше це робиться за допомогою купона, який можна знайти в будь-якому номері видання та вирізати, заповнити і віднести або вислати до редакції. Але до деяких рубрики прийом може бути тільки платним.Подробную інформацію про всі способи, умови і тарифи ви завжди знайдете в номері газети і за наявності на її сайті.
2
До ваших послуг також різні онлайн ресурси: дошки оголошень, галузеві портали і навіть форуми та соціальні мережі (наприклад, різні спільноти молодих мам - ідеальне місце для реклами дитячих товарів, часто там є різні розділи для таких пропозицій або продажу , купівлі та обміну дитячими речами і т. п.). Для розміщення оголошення потрібна реєстрація на цікавлять ресурсах. А в ідеалі - вже бути там користувачем і проявляти активність, так як право на публікацію оголошень може виникати тільки після розміщення певної кількості некомерційних повідомлень.
3
В деяких випадках ефективним може бути найпримітивніший спосіб - розклеїти оголошення в цікавому районі. Тут все ясно: набираєте текст на комп'ютері, підбираєте помітний шрифт, роздруковуєте потрібну кількість і розклеюють оголошення, де вважаєте за нужним.Но будьте готові до того, що жителі будуть не в захваті від такого «прикраси» стін своїх будинків і дверей під'їздів, а при наявності конкурентів ті стануть ваші оголошення сривать.Наконец, самовільне розклеювання оголошень в більшості міст заборонена. Наприклад, в Москві бажаючі розмістити своє оголошення на під'їздах і дошках поруч з будинками повинні звернутися в спеціалізовану організацію і оплатити її послуги.