Як розкроїти сваг. сваг механічний викрійка.

Останнім часом сваг став дуже популярний в сучасних інтер'єрах за властивість створювати парадне, урочистий настрій своїм виглядом.
Інструкція
1
Для кріплення сваг а використовуйте обов'язково вертикальну поверхню, на підлозі або на столі не вийде красивих рівних складок.
2
На тканини (розмір вибирайте самі, довжина і ширина, бажано, одного розміру), складеної у формі косинки, помістіть викрійку. Виріжте сваг , позначений мелом.Сваг трапецієподібної форми повісьте на заздалегідь приготовлену вертикальну поверхню (можна зачепити булавками). З'єднайте шпилькою середину сваг а з серединою вертикальної поверхні.
3
Тепер підчіплює складки сваг а під серединою і закріплюйте їх на верхньому краю сваг а булавками. Відстань між складками, їх розмір мають бути однаковими, інакше пропаде симетрія. Кількість складок зазвичай буває 6-10 штук.
4
промітати складки сваг а по більш симетричною стороні, починаючи з середини до зовнішнього края.Разложіте сваг на вертикальній поверхні. У нашому випадку - на столе.Осноруйте сваг , залишаючи припуск над кмітливістю приблизно в 1,5 см.Внешній край сваг а осноруйте чітко по прометке.
5
Смётку складок і прометку нижнього зовнішнього краю видаліть. Сваг складіть навпіл, сколіть булавкамі.Осноравліваем верх сваг а, складки - виточки і низ сваг а. Відзначаємо середину надсічкою.
6
Складіть складки-виточки виворітними сторонами один до одного, сколіть англійськими шпильками. Цю операцію повторіть з обох сторон.Начніте збирати сваг на вертикальній поверхності.Заколіте складки голками в двох різних напрямках, щоб уникнути розпаду складок.Сваг майже готовий.