Як дозволити редагувати папку.

Щоб дозволити мережевим користувачам редагувати вміст папки вашого комп'ютера, потрібно змінити політику безпеки, застосовувану до неї. В файлової системі NTFS ОС Windows це робиться редагуванням ACL (Access Control List - «список контролю доступу»). Цей список містить перелік дозволених і заборонених дій для різних користувальницьких груп та окремих користувачів.
Інструкція
1
Послідовність дій дещо різниться в залежності від того, чи включена в настройках вашої системи опція спрощеного загального доступу до файлів. Щоб з'ясувати це, спочатку відкрийте панель управління - відповідний пункт поміщений в головне меню на кнопці «Пуск» (в Windows XP - в підрозділ «Налаштування»). Відкривши панель, клацніть посилання «Оформлення і теми», а там - «Властивості папки». Потім, перейшовши на вкладку «Вид», в списку під написом «Додаткові параметри» знайдіть пункт «Використовувати простий спільний доступ до файлів». Якщо вам потрібна можливість докладної настройки прав всіх користувачів, то зніміть позначку. Але включити дозвіл редагувати вміст папки можна і при спрощеному варіанті.
2
Тепер перейдіть до папки, правила доступу до якої треба змінити. Клацнувши її правою кнопкою миші, розкрийте контекстне меню і виберіть у ньому рядок «Загальний доступ і безпека». У вікні, перейдіть на закладку "Доступ". На картинці представлений її зовнішній вигляд для випадку спрощеного управління доступом.
3
У пункту «Відкрити спільний доступ до цієї папки» поставте позначку, в поле «Ім'я загального ресурсу» вкажіть назву папки, яке будуть бачити мережеві користувачі. А головне - поставте відмітку в полі «Дозволити зміну файлів по мережі». Цим ви і погодьтеся на зміну вмісту папки мережевими користувачами. На завершення процедури клікніть кнопку «OK».
4
А на цій картинці представлений зовнішній вигляд вкладки «Доступ» для випадку з вимкненим спрощеним доступом. Поле для введення імені папки тут теж є. Додатково є можливість обмежити одночасні підключення до неї.
5
Щоб дозволити зовнішнім користувачам редагувати файли папки, в цьому варіанті слід клацнути кнопку «Дозволи». Відкриється ще одне віконце, де треба поставити галочку у пункту "Зміна».