Як зробити фарбу для татуювання. Як зробити чорне тату в домашніх умовах.

Художнє татуювання сьогодні користується дуже великою популярністю. За допомогою малюнків люди запам'ятовують на тілі пам'ятні події, дати, імена коханих, а іноді просто символи свого вільнодумства та оригінальності.
Інструкція
1
Варто хороша татуювання сьогодні досить дорого. Талановитий майстер високо оцінює свою працю, тому навіть за саму невелику тату вам доведеться викласти кругленьку суму. Якщо ви хочете уникнути таких витрат, спробуйте зробити татуювання самі. Такий малюнок буде не особливо довговічним, але, з іншого боку - вам буде простіше позбавитися від тату, якщо вона вам набридне.
2
Як же зробити фарби для тату в домашніх умовах?
3
Найпростіший і зручний барвник - хна. Її можна купити в будь-якому косметичному магазині. Щоб трохи змінити відтінок, в фарбу додають звичайні продукти, які є в кожному будинку - вино, сік лимона. Отже, рецепти виготовлення фарб для тату такі: 1. 30-40 гр чистого порошку хни розчиніть в половині літра гарячої води.Когда суміш закипить, додайте 2 чайних ложки чорного чаю і меленої кави. Варіть розчин протягом години, а потім процідіть його.
4
2. 30-40 гр чистого порошку хни розчиніть в 250 мл гарячої води. Коли закипить розчин, додайте в нього 250 мл червоного вина.
5
3. 30-40 гр хни розчиніть в 1/2 літра гарячої води. У киплячу воду додайте 2 чайних ложки лимонного соку і цукру.
6
4. 30-40 гр порошку хни розчиніть в 500 мл гарячої води. Коли закипить вода, додайте 5 столових ложок конюшини, а потім пропарьте суміш 20 хвилин на маленькому вогні.
7
Залежно від компонентів ви отримаєте різні відтінки фарб.
8
Існує також більш важкий у виконанні, але стійкий рецепт: Просійте таку кількість хни, щоб на виході вийшло від 1 до 1.25 чашки сухого порошку. Потім візьміть 2 пакетика швидкорозчинного кави і прокип'ятіть їх в 1.5 чашки води, поки не випарується зайве, і у вас не залишиться 3/4 чашки темної рідини. Після перемішайте кави з порошком так, щоб в результаті вийшла густа паста. Потім додайте 2 столових ложки лимонного соку (бажано свіжого), 5 крапель масла евкаліпта, 5 крапель масла гвоздики. Паста повинна бути м'якою, але не занадто рідкою. Якщо маса стала занадто рідкою, потрібно підсипати просіяного порошку хни. Якщо ж навпаки, вийшла занадто щільної, необхідно додати трохи кави або води. Перед нанесенням татуювання паста повинна постояти дві години на холодильнику.
Зверніть увагу
Перед використанням обов'язково перевірте фарбу на алергенність. Нанесіть її на згин ліктя або за вушну раковину, і почекайте 5 хвилин. Якщо вона не викликала роздратування шкіри, то їй можна користуватися.