Як зробити ікри на ногах тонше. калланетика для литок.

Зробити ікри на ногах тонше - це не найлегша завдання. Однак вона все ж може бути виконана, але тільки при наявності великої кількості терпіння, старанності, віри в успіх. Правда, без необхідних знань про те, що саме потрібно для схуднення, вам не обійтися.
Інструкція
1
Зробити ікри на ногах тонше можна за допомогою тренування м'язів. Вона позбавить м'язи від жиру і зробить їх більш рельєфними. Для схуднення найбільше підійде степ-аеробіка (або її варіації). Займатися слід приблизно 2-3 рази на тиждень, цього буде достатньо. Проводити тренування можна як у фітнес-клубі з інструктором, так і вдома. Для досягнення ефекту необхідно повторювати кожну вправу 8-10 разів, тільки потім можна переходити до наступного.
2
Існує кілька вправ, за допомогою яких можна зменшити обсяги литок. Ось одне з них: спочатку встаньте на платформу (для степ-аеробіки потрібно придбати спеціальну платформу) правою ногою, потім призначте до неї ліву; тепер опустіть праву ногу на підлогу і призначте до неї ліву. Повторіть вправу знову, але тепер починайте з лівої ноги.
3
Є вправу і на розтяжку литок: зробіть крок вперед, руки упріть в сідниці; потім повільно зігніть ногу в коліні (ту ногу, якій ви зробили крок вперед) і починайте присідати. Основна вага тіла при цьому доведеться на задню частину стегна і литковий м'яз. Однак зауважте, що проводите розтяжку необхідно не менше 30 секунд кожен раз.
Зверніть увагу
Не забувайте стежити за своїм харчуванням. Підходящої виявиться практично будь-яка дієта, за винятком дієт з сильним обмеженням калорій.
Корисна порада
Потрібні вправи ви можете знайти також на двд-дисках, наприклад. Існує безліч курсів з тренуваннями, що допомагають зробити ікри на ногах тонше.