Як зробити значки своїми руками.

Як і в минулі роки, значки залишаються досить популярним атрибутом молодіжної символіки. На значках зображують знаменитих рок-музикантів, провокаційні символи і пишуть заклики до різного роду діям. Ми розповімо, як зробити значок своїми руками.
Вам знадобиться
  • Металевий закатной значок діаметром 35-56мм, ножиці, зображення-картинка для нового значка з полями не менше 1,5 см для підгину.
Інструкція
1
Розглянемо кілька варіантів самостійного виготовлення значков.Варіант перший - переробка готового закатного значка. Закатной значок - це металевий або пластмасовий круглий значок з шпилькою із зворотного боку. Спочатку відокремте від значка пластмасову основу.
2
Після цього зніміть металеву частину із зображенням в плівці, намагаючись не пошкодити її. Далі видаліть зображення і плівку, відігнувши краю. Після цього прикладіть потрібну картинку-зображення до металевій основі значка, загинаючи поля за основу.
3
Зверху прикладіть плівку, також загинаючи краю всередину. На завершення вставте в підготовлену металеву частину значка пластмасову основу з шпилькою. Значок готовий.
4
Варіант другий - доопрацювання закатного значка. Цей спосіб набагато легше вищеописаного. Для виготовлення значка знадобиться закатной значок зі шпилькою, малюнок нового значка, зроблене на самоклеющейся папері, широкий скотч.
5
Надрукуйте потрібне зображення на самоклеющейся папері, приклейте його на значок. Закріпіть зверху широким скотчем таким чином, щоб не залишилося міхурів і складок. Розгладьте не гострим предметом готове зображення. Замість скотча зображення можна заламинировать, використовуючи праску і целофановий пакет.
6
За допомогою тієї ж техніки можна зробити значок у вигляді справжнього букета квітів. Для цього знадобиться цигарковий папір або тонка тканина, клей.
7
Наріжте папір шестілістнікамі або скрутіть з шматків різнокольорового паперу довільної форми квіти. Клеєм приклейте їх на основу з шпилькою. Дайте клею висохнути. Через кілька годин модне прикраса готова.