Як налаштувати двосторонню друк.

При підготовці принтера до друку книжкових і періодичних видань, а також інших багатосторінкових документів, важливо знати, як налаштувати двосторонню друк . Це допоможе заощадити робочий час, а також полегшить і зробить приємним сам друкований процес.
Вам знадобиться
  • Розділ «Друк».
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці сторінки, з якою плануєте почати друк . Дана операція буде дійсна всередині будь-якої комп'ютерної та веб-програми. Далі в списку виберіть графу «Друк». Зайдіть туди.
2
Відкриється вікно папки «Друк». Там ви зможете задати основні параметри друку - вибрати необхідний принтер, налаштувати діапазон сторінок, число їх копій, а також інші додаткові, але важливі функції, такі, як налаштувати двосторонню друк .
3
Натисніть кнопку «Налаштування», що розташовується під полем «Виберіть принтер». Відкриється нове вікно «Налаштування друку». Перейдіть по верхній вкладці «Сторінка» в розділ «Двостороння друк ». Поставте галочку навпроти слова «Двостороння друк ».
4
Задайте стрілочкою сторону палітурки - по довжині або ширині, зліва чи справа, зверху чи знизу. Клацніть по кнопці «Вказати поле» і наберіть в міліметрах точний розмір поля. Натисніть "Ok".
Зверніть увагу
Налаштування двосторонньої друку аж ніяк не має на увазі, що принтер почне друкувати одночасно на обох сторонах аркуша, хоча бувають і такі принтери. Просто зміниться сама технологія друку документа, тобто спочатку він надрукує одну сторону листа, а потім, коли ви його перевернете, іншу.
Корисна порада
В «Друк» також можна зайти через верхнє меню «Файл».