Як просівати руду.

Рудой називають такі природні корисні копалини, які можуть служити матеріалом для економічно вигідною видобутку з метою подальшої переработкі.Руди бувають неметалеві та металеві. Після видобутку руду необхідно обмити або просіяти. Розглянемо способи просіювання руди.
Інструкція
1
Для просіювання руди використовується пристосування під назвою гуркіт. Гуркіт - це велике вібраційне сито або решітка. Воно використовується для просіювання сипучих матеріалів в промисловості. Свою назву цей механізм отримав за характерний шум при роботі.
2
Гуркіт поділяє кусковий або сипучий матеріал на частки дрібнішого розміру за рахунок просіює, з невеликими калібрувальними отворами. Таким чином поділяють на фракції гірські породи, а промиту раніше руду так звільняють від надлишків води.
3
Існує більше 5 типів різних грохотов. Іноді руду просівають на барабані - це гуркіт, якому повідомлено обертальний рух. Це нерухомі грохоти, частково рухливі, обертові, плоскі рухливі грохоти, гідравлічні і деякі інші.
4
Існують виробництва, де руду просівають відразу на декількох грохотах, причому всі вони різного типу. Вони відрізняються діаметром сортувальних отворів. Після просіювання руда ділиться на багату, яка потім йде в подальшу переробку, крупновкрапленную, яка далі відправляється на додаткове дроблення, мелковкрапленную - в толчение і порожню породу, отправляющуюся на відвал.
5
Цікаво дізнатися, що гуркіт - це вдосконалена модель промивного сита, яке з найдавніших часів використовували старателі. Однак промивальне сито використовується і в наш час на деяких маленьких родовищах золота, алмазів та інших цінних металів.