Як зробити двигун на воді.

Відпочинок біля моря може стати ще веселіше і цікавіше, якщо знайти на пляжі відповідне заняття. Особливо якщо ви відпочиваєте з дітьми, яким вже встигли набриднути мозаїки з каменів і черепашок і навіть казкові фортеці з піску. Порадуйте їх і себе новим розвагою - корабликом з водяним двигуном. Матеріали для нього ви зможете знайти на пляжі
Вам знадобиться
  • Пластикова пляшка з закручується кришкою
  • Шматок пінопласту або дерева
  • Трубочка для коктейлю
  • Велосипедний насос
  • Круглі аптекарські гумки
Інструкція
1
Візьміть шматок пінопласту або дерева і виріжте з нього човник. Розрахуйте так, щоб корпус кораблика витримував пляшку, наповнену водою. Виріжте ще кілька шматочків пінопласту, які вам знадобляться для того, щоб підняти дно човна.
2
В пляшкової кришці зробіть дірочку і вставте туди трубочку від коктейлю. В дні пляшки зробіть маленький отвір і заткніть його пробкою. Отвір найкраще пропалити цвяхом з діаметром 1 мм. Виріжте з пінопласту маленьку пробочку і заткніть цей отвір.
3
Відкрийте пляшкову пробку і наберіть в пляшку воду. Набрати необхідно повну пляшку. Загвинтите пробку. Покладіть пляшку на човен так, щоб трубка з корми йшла в воду, а пляшка стояла похило вгору дном. Отвір з пенопластовой пробкою повинно знаходитися у самій верхній частині конструкції. Підняти дно пляшки можна, підклавши під нього кілька шматків пінопласту і з'єднавши їх з пляшкою і корпусом човна звичайними круглими гумками.
4
Опустіть всю конструкцію на воду і відкрийте пенопластовую пробку. Човен попливе і рухатиметься, поки не скінчиться вода ..
Зверніть увагу
Для іграшкового двигуна візьміть невелику пляшку - 0, 33 або 0,5Оформіть кораблик можна по-різному, використавши підручні засоби. Чим менше отвір - тим довше буде плисти човен. Однак рухатися вона буде повільно. Чим більше отвір, тим човен швидше пливе і тим швидше зупиниться.
Корисна порада
Пробку для дна можна зробити з спічкіВместо пляшки можна взяти повітряна кулька, наповнена водою. В цьому випадку другий отвір робити не треба. .