Як зробити зоряний меч.

Який шанувальник саги «Зоряні війни» ніколи не мріяв обзавестися власним світловим мечем, щоб наблизитися до героїв улюбленого фільму? Такий меч - заповітна мрія кожного фаната «Зоряних воєн», і, незважаючи на те, що справжній лазерний меч - це фантастика, ви можете виготовити в домашніх умовах з підручних матеріалів аналог світлового меча, який допоможе вам у рольових іграх та костюмованих вечірках, а також стане гідним елементом вашої домашньої колекції.
Інструкція
1
Обзаведіться деталями, з яких ви зберете меч - вам потрібно кольоровий люмінесцентна лампа, колір якої повинен відповідати вашим побажанням, а також перетворювач струму з 12В на 220В, металевий ліхтар і 12-ватний акумулятор.
2
Металевий ліхтарик розберіть та зніміть з нього всі внутрішні деталі. Візьміть паяльник і припаяйте до однієї пари висновків лампи провід довжиною 15 см. До другої парі висновків припаяйте емальований провід довжиною 1,5 м і діаметром 0,2 мм.
3
Вкладіть в корпус люмінесцентної лампи емальований провід і закріпіть його зсередини прозорою клейкою стрічкою. За допомогою дроселя і стартера зберіть схему підключення лампи і підключіть до неї лампу, перетворювач і акумулятор.
4
Перевірте, загориться чи лампа після ваших маніпуляцій. Якщо все зроблено правильно, люмінесцентна лампа повинна горіти.
5
Заізоліруйте дроти, якими ви підключали всі деталі майбутнього світлового меча до схеми, зберіть готову конструкцію - і після цього ви зможете відчути себе персонажем фантастичної зоряної всесвіту.
6
Зрозуміло, світловий меч можна придбати в магазині або замовити через інтернет, але меч, зроблений власними руками, буде для вас пам'ятним і дорогим предметом, в який ви вклали час і сили. Працювати він буде справно протягом тривалого часу.