Як зробити з фото поп-арт. поп арт Як зробити.

Ще з часів Енді Уорхола живопис в стилі поп-арт є вкрай популярним напрямком. Але що робити, якщо ви мрієте отримати своє зображення в поп-арт стилі, і, разом з тим, не вмієте малювати? Вам на допомогу прийдуть засоби Adobe Photoshop, які ви можете використовувати для того, щоб стилізувати будь-яку зі своїх фотографій під поп-арт .
Інструкція
1
Відкрийте обрану фотографію в Фотошопі, а потім продублюйте основний шар (Duplicate layer). Режим накладення шарів змініть на Color Dodge. Тепер натисніть Ctrl + Shift + I, інвертуйте зображення, а потім відкрийте меню Filter і встановіть розмиття по Гауса (Gaussian Blur) з радіусом розмиття в 7 пікселів.
2
Правою кнопкою миші клікніть по верхньому шару в палітрі шарів і виберіть в контекстному меню параметр Threshold, щоб створити і налаштувати новий коригувальний шар. Встановіть значення Threshold Level на 234 і натисніть ОК.
3
Тепер створіть ще один новий шар і встановіть режим накладення шарів на параметр Multiply. На панелі інструментів виберіть кисть (Brush Tool) і акуратно зафарбуйте шкіру на фотографії тілесним відтінком, перебуваючи на новому шарі. Встановіть колір, яким ви розфарбовуєте шкіру, в якості основного, а білий колір встановіть в якості допоміжного.
4
Тепер відкрийте меню Filter і виберіть розділ Sketch. У меню, виберіть підрозділ Halftone. У вікні, під пунктом Halftone Pattern встановіть значення: Size 2, Contrast 50, Pattern Type Dot. Зафарбована область на фотографії придбає характерну для стилю поп-арт точкову фактуру.
5
Створіть новий документ з прозорим фоном (Transparent) розміром 40х40 пікселів. У новому документі створіть новий шар, залийте його чорним кольором, після чого створіть другий шар і візьміть на панелі інструментів олівець Pencil, а потім намалюйте на чорному тлі візерунок з білих хрестиків.
6
Видаліть чорний фоновий шар, після чого відкрийте меню Edit і виберіть пункт Define Pattern, щоб створити нову текстуру.
7
Тепер знову відкрийте документ з вашою фотографією і створіть новий шар. Режим змішування встановите знову на Overlay і зафарбуйте одяг на фотографії іншим кольором.
8
Параметр Layer Style змініть на Pattern Overlay і виберіть у списку текстур щойно створену текстуру з хрестиків. Дану текстуру застосуєте, фарбуючи волосся та інші частини тіла, і фонові фрагменти фотографії. Малюнок готовий!