Як нейтралізувати оцет.

Оцтова кислота була отримана ще до нашої ери. З тих давніх часів і донині, оцет - незамінний помічник в кулінарії, медицині, побуті. Це хороший засіб для збереження тонусу і краси. Деякі дослідники стверджують, що Клеопатра щодня пила напій з додаванням яблучного оцту. Але на пляшках з оцтом не дарма пишуть «Небезпечно для життя». Неправильне поводження з цим продуктом призведе до сильних опіків. Навчіться, як нейтралізувати небезпечні властивості оцту.
Інструкція
1
Уникнути багатьох проблем можна ще на етапі покупки оцту. Купуйте якісний продукт. Оцти бувають натуральними і синтетичними. Натуральний виробляють оцтовокислі бактерії в спиртовмісних рідинах, наприклад, в Забрідь яблучному соку або в незакритому вини. Синтетичний був отриманий в 1898 році, сьогодні він виробляється на виробництві з природного газу, побічних продуктів виробництва хімічних добрив або при сухій перегонці деревини. У Росії 90% оцту отримують із залишків деревини. Його краще використовувати в господарських цілях: для видалення іржі, накипу, клею і багато іншого.
2
Коли відкриваєте пляшечку, чи не нюхайте оцет у шийки й не тримайте її близько до носа. Так можна отримати опік дихальних шляхів. Помахайте долонею близько Голишко на відстані, приблизно рівному? витягнутої руки, щоб запах дійшов до вас (як вчили в школі).
3
Дотримуйтесь пропорції, зазначені на упаковці. При недотриманні рекомендацій ви можете отримати опік шлунка та інших органів. Якщо таке трапилося, відразу викликайте швидку. Лікарі визначать ступінь опіку і призначать лікування, або госпіталізують. До приїзду лікарів дайте потерпілому лід або соняшникової олії.
4
Викликати блювоту в таких випадках не можна. Полощіть водою горло не ковтаючи, багато разів. Промийте шлунок за допомогою зонда 8-10 літрами холодної води до чистих промивних вод. При звичайному промиванні оцет піде тим же шляхом, що прийшов. Це посилить ситуацію. Не використовуйте поради з нейтралізації содою та іншими лугами.
5
В кулінарії є свої хитрощі нейтралізації різкого смаку оцту, залежні від страви. Дотримуйтесь рецепту, не нехтуйте нейтралізацією оцту - це може зіпсувати смак і збільшити кислотність шлунка.
6
Оцет широко застосовується в домашньому господарстві для нейтралізації запахів. Але після цього часто доводиться позбавлятися від запаху самого оцту. Використовуйте для його нейтралізації поглинач запаху, застосовуваний як засіб для догляду за домашніми тваринами, а також можна спробувати сіль або соду.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, неправильне поводження з оцтом може коштувати вам краси, здоров'я і життя! Зберігайте оцет в недоступному для дітей місці!