Як перевірити тен в пральній машині.

Судячи з реклами, накип, що утворюється на ТЕНі пральної машини, здатна стати чи національним лихом. Однак приводу повертатися до прання вручну немає. При правильній експлуатації і догляді за пральним агрегатом, за умови хорошого вибору на етапі покупки, він прослужить вам довгі роки.
Вам знадобиться
  • Ліхтарик.
Інструкція
1
ТЕН - це нагрівальний елемент, що перетворює електричну енергію в теплову. При його поломки вода в пральній машині не зможе нагріватися. Перевіряти несправність Тена слід в профілактичних цілях, і якщо машина вийшла з ладу.
2
При серйозній поломці краще викликати фахівця. До його приходу ви можете самі оглянути нагрівальний елемент, щоб вже мати якесь уявлення про поломку. Тим більше, що це просто зробити в домашніх умовах.
3
Пральні машини влаштовані таким чином, що ТЕН можна розгледіти через барабан. Найкраще це робити в темряві. Візьміть ліхтарик і посвітити їм через барабан. Подивіться, з якого боку знаходиться нагрівальний елемент. Повільно покрутіть барабан, при цьому дивіться як би через нього на ТЕН. Ви повинні побачити, чи є накип на ньому. Цієї операції цілком достатньо для того, щоб визначити наявність накипу.
4
Решту операцій з чищення Тена або його заміні довірте фахівцеві, оскільки є небезпека пошкодити машину.
Зверніть увагу
1) Накип легше і безпечніше запобігти, ніж видалити. При видаленні накипу за допомогою кислот псуються барабан і гума. Якщо накип вже є, скористайтеся засобами з видалення накипу. 2) Для запобігання накипу застосовуйте комплексний підхід. - Використовуйте порошок-автомат з біологічними добавками. Слідкуйте, щоб він не був підробленим. Чим жорсткіше вода, тим більше порошку слід використовувати при пранні. Якщо порошку буде недостатньо, утворюється накип. - Накип утворюється при високих температурах - знизьте температуру прання. - Встановіть систему фільтрів для очищення води. Фільтри тонкої очистки здатні затримувати кристали не розчинених у воді солей, окисів металів і деяких хімічних добавок (його встановлюють при наявності фільтра грубої очистки). Цей спосіб принесе користь і вашому здоров'ю.
Корисна порада
Регулярно оглядайте ТЕН вашої пральної машини, щоб була можливість врятувати її від поломки на ранній стадії. Це буде простіше і набагато дешевше.