Як зробити композицію з квітів. Як скласти букет з штучних квітів.

Кожній людині іноді хочеться змін, творчих діянь, прикрас власного будинку. Ви можете це зробити за допомогою композиції з квітів . Це допоможе освіжити обстановку в квартирі. Композиції з квітів дуже вражають своєю чарівністю, а головне, що таке чудо дуже легко зробити самому з сухих або свіжозрізаних квітів , різних намистин і кольорового каміння.
Вам знадобиться
  • Красиві намистини, штучні прикраси, скляні камінці або кам'яний пісок, яскрава дріт, квіти, з не дуже довгими стеблинками різних розмірів, велика ваза або скляна чаша, необхідне у води.
Інструкція
1
Обріжте стеблинки рослин, залишивши потрібну довжину, видаліть непотрібні листики.
2
Візьміть будь пластмасові прикраси та яскравий дріт. З'єднайте і помістіть стебло рослини в отвір прикраси. Потім обмотайте стеблинка яскравою дротом у вигляді спіралі. Так конструкція придбає стійкість і виглядатиме дуже незвично.
3
Приготуйте ємність. Налийте необхідну кількість води, трохи більше ніж довжина стеблинок, в підготовлену вазу.
4
Насипте в вазу з водою декоративні камінчики, скляні намистини, зробіть поглиблення, міняйте матеріал, який використовуєте для створення грунту. Так ваша композиція буде дуже незвичайна і красива.
5
Помістіть готові квіти у вазу і, по можливості, намагайтеся зробити так, щоб їх головки були занурені у воду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2_-xta9vLsc
Зверніть увагу
Квіти слід обрізати трохи навскіс, щоб вони довше були свіжими.
Корисна порада
Для створення грунту використовуйте камені різної величини, але не сипте пісок, інакше вода швидко зіпсується. Декоративні камені повинні бути чистими.