Як смажити арахіс. Як посмажити солоний арахіс.

Існує декілька способів приготування смаженого арахісу в домашніх умовах. Всі вони досить прості, а вибір визначається тим, який саме арахіс потрібно отримати: солоний, звичайний, в шкаралупі або без неї.

Як смажити арахіс без масла Як правильно смажити арахіс без масла? Для початку сирі зерна необхідно помістити на добре очищену сковороду і поставити на повільний вогонь. Смажити їх слід, періодично помішуючи, протягом десяти-п'ятнадцяти хвилин. У міру готовності арахіс почне підрум'янюватися і характерно потресківать.Жарений арахіс рекомендується зсипати в паперовий кульок і щільно його закрити. Це дозволить зберегти смакові якості і не дасть відволожитися бобовим.

Як смажити солоний арахіс

Солоні горішки вживаються з пивом. Щоб швидко і смачно смажити арахіс в домашніх умовах, потрібно слідувати простим советам.Очіщенний арахіс необхідно помістити в солону воду на двадцять хвилин. На добре розпечену сковороду, попередньо змащену рослинним маслом, помістити витягнуті з розсолу зерна. Але не всі, а так, щоб ємність була заповнена лише наполовину. Смажити вміст на повільному вогні до готовності, постійно перемішуючи. Після того як горіхи присмажилися, потрібно дати їм трохи охолонути і лише потім є.

Як приготувати арахіс в шкаралупі

Рецепт приготування неочищеного арахісу простий. Горіхи в шкаралупі смажаться в духовій шафі. Але колись слід знати, який арахіс купувати і на що при цьому слід звертати вніманіе.Лучше відбирати плоди з чистою, цілісної шкаралупою - без пошкоджень. Сирий арахіс можна потрясти: горішки, в яких чітко чутно, як ядро перекочується в шкаралупі, набувати не варто. Бо звук характерний для старих, початківців всихати зерен.Прежде, ніж смажити, неочищений арахіс слід перебрати. Потім помістити плоди одним шаром на деку, розрівняти. У розпечений духову шафу поставити ємність: час приготування 20-25 хвилин при температурі 180 градусів. При розрахунку часу потрібно враховувати, що після вилучення з духовки арахіс ще деякий час буде присмажуватися на розпеченому протівне.Такім способом можна готувати і очищені зерна, скоротивши час запікання на сім-десять хвилин.