Як підняти нижній тиск. Низьке діастолічний тиск лікування.

Нижня тиск називається діастолічним. При вимірі тиску на тонометрі воно проявляється в момент розслаблення серця, тоді як верхній тиск - систолічний, показує момент скорочення серцевого м'яза. Нормою і межею нижнього тиску вважають показники від 70 до 90. Причинами низького нижнього тиску бувають серцево-судинні захворювання, захворювання нирок, алергічні реакції, зневоднення організму, інфекційно-токсичний шок.
Вам знадобиться
  • Нам потрібні наступні компоненти:
  • - мучниця;
  • - корінь солодки;
  • - квітки волошки;
  • - пустирник;
  • - левзея.
Інструкція
1
Патологія нирок є однією з основних причин зниженого нижнього тиску. При тиску нижче 60 одиниць страждають судини нирок, відбувається порушення фільтрації ниркових клубочків, йде накопичення в організмі шкідливих речовин. Приготуйте наступний збір. Візьміть 3 частини листя мучниці і по 1 частини коренів солодки і квіток волошки, подрібніть і змішайте. 1 столову ложку збору залийте склянкою окропу і настоюйте 1 годину в теплому місці. Потім процідіть і приймайте по 1 столовій ложці 3-5 разів на день. Курс лікування - 1 місяць, перерва 10 днів, 2-3 рази на рік.
2
Якщо діастолічний тиск падає до вечора, це говорить про втому. Необхідно приймати препарати, що покращують кровотік серцевого м'яза. При підвищеному верхньому і зниженому діастолічному тиску, рекомендується прийом седативних трав. Візьміть 2 столові ложки трави пустирника, залийте 2 склянками окропу і дайте настоятися. Ця кількість приймайте протягом дня і перед сном. Лікування тривале.
3
Якщо спостерігається знижений систолічний та діастолічний тиск, можна приймати тонізуючі препарати, які будуть впливати як на верхнє, так і на нижній тиск. Приймайте настойку левзеї по 15-20 крапель з водою вранці та вдень до 15 годин. Пізніший прийом може викликати безсоння. Курс - 1 місяць.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FxsZuvUN_nA
Зверніть увагу
Слід знати, що найчастіше зниження сили серцевих скорочень говорить про те, що хворим був перенесений інфаркт міокарда та розвинувся післяінфарктний кардіосклероз. При цьому частина серцевого м'яза не бере участі в скороченні. Часті випадки, коли хворий і не знав про те, що у нього був інфаркт, просто, коли то прихоплювало серце. Тому обов'язково необхідно зробити ехокардіограму, яка такі зони одразу виявляє.
Корисна порада
Обов'язково слід враховувати вік: у молодих пацієнтів, а також у тих, хто вважається гіпотоніків, АТ 100/55 - може бути нормою. А ось літнім пацієнтам з низьким нижнім тиском необхідно зробити ехокардіограму або УЗД серця, щоб виключити захворювання серцево-судинної системи.