Як малювати море маслом.

статичність композицію можна перетворити на цілком життєрадісну сценку - варто лише внести в неї трохи сонця, тепла і натхнення.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, графитная паличка, кисті, олійні фарби.
Інструкція
1
Накидайте обриси. Візьміть графитную паличку і намітьте контури основних елементів картини. На цьому етапі вам необхідно зосередитися на "прив'язці" лінії горизонту, прибою і обрисів мису.
2
Напишіть небо. Виконуючи короткі безладні мазки 25-мм декораторський пензлем, нанесіть на небо суміш білил і синього кобальту. Коли олійна фарба підсохне, покрийте небо друге шаром фарби - цього разу широкими горизонтальними мазками. Оскільки в міру наближення до горизонту небо стає світліше, більш використовуйте білила.
3
Зобразіть пісок. Для того щоб зобразити пісок, вам знадобиться тепла суміш білил, жовтої охри і невеликої кількості чорної фарби. Окрасьте цією сумішшю піщаний пляж. Цією ж фарбою намітьте контури човнів і плавну лінію прибою.
4
Зробіть подмалевок води. Напишіть кромку води на мілководді та мокрий пісок на пляжі нерівними, що заходять один на одного плямами фарб. Одна з них являє собою суміш, якою ви писали пісок в кроці 3, а другий - не розлучені білила з невеликою кількістю жовтої охри і синього кобальту.
5
Додайте лінію прибою. Змішайте палену умбру, білила і невелика кількість синього кобальту. Взявши кисть, проведіть уздовж краю води сміливий зигзаг, що позначає лінію прибою. Почніть з тонкої лінії від горизонту, поступово розширюючи її в міру наближення до переднього краю картини. Додайте трохи помаранчевого кадмію, щоб показати відображення мису на мілководді.
6
Відтворіть світлові відблиски. Використовуйте нерозбавлені білила, щоб написати звивисту лінію, що проходить по краю набігаючої на берег хвилі. Світлові відблиски на воді зобразите плямами тих же білил.
7
Намалюйте дальній берег. Напишіть вузьку темно-зелену смужку вздовж горизонту сумішшю синього кобальту, лимонно-жовтої фарби і невеликої кількості паленої умбри. Чистими білилами нанесіть вздовж її нижнього краю світлові відблиски.
Зверніть увагу
Працюючи над картиною, не забувайте, що лінія горизонту повинна бути абсолютно рівною. Оскільки в процесі роботи на неї можуть "наїжджати" випадкові мазки, підправляти її час від часу світлим небесним тоном.
Корисна порада
Святкову атмосферу літнього пляжу передають яскраві олійні фарби, нанесені вільними мазками пензля.