Як зробити гру "монополія". Монополія своїми руками.

Гру монополія люблять всі від малого до великого. Секрет її успіху криється в тому, що вона одночасно захоплююча, азартна й проста для розуміння, тому грати в неї з однаковим задоволенням можуть люди різного віку. Безумовно, купити готовий набір для гри зовсім не складно, але можна проявити більше фантазії і зробити його самостійно, залучаючи всіх членів сім'ї.
Інструкція
1
Зробити ігрове поле зовсім не складно, для цього знадобиться ватман або шматок картону, на якому потрібно намалювати закільцьованих поле, таке ж, як в будь-якій іншій настільній грі.
2
Досвідчені гравці можуть зробити більш складне поле, з безліччю ходів і варіантів. Однак і ті й інші повинні продумати багато варіантів перенесення фішок в різні місця поля, щоб усі гравці не йшли по одному шляху. Можливість численних варіантів робить гру довше і цікавіше, правда ще й складніше в плані тактики і стратегії.
3
Необхідно розмітити поле, позначивши кожну клітину і намалювати багато карток з назвами фірм, зазначенням ціни та ренти.
4
Для гри тепер знадобляться тільки кубики і фішки. Гроші можна теж намалювати або просто взяти звичайні дрібні купюри, якщо інші гравці згодні, можна взагалі не використовувати купюри, а вести рахунок на листку.
5
Якщо немає бажання малювати велике загальне поле, можна поступити простіше і обмежитися тільки картками фірм і стрілками, тоді потрібно буде просто розкласти їх на рівній поверхні, виклавши ігрове поле.
6
Основний плюс гри тільки на картках в тому, що ви можете кожен раз міняти ігрове поле і створювати нові варіанти гри.
7
Просторове поле і мінливі по ходу гри правила, це те, що додає грі особливу родзинку. Більш того, гра в монополію практично нескінченна, рідко можна дограти її до кінця, навіть витративши кілька годин, тому краще витратити час і зробити монополію своїми руками, щоб отримувати від гри подвійне задоволення.