Як перенести рядок.

Такі вміння, як перенести рядок або зробити пробіл, належать до найбільш азам роботи в текстовому редакторі і на комп'ютері в цілому. Не знаючи їх, початківцю буде просто неможливо перейти до більш серйозних інструментам написання та форматування тексту. Це практично те ж саме, як друкувати документ, не знаючи клавіш.
Вам знадобиться
  • Мишка, клавіатура
  • текстовий редактор
Інструкція
1
Для того, щоб перенести рядок нижче, поставте курсор в те місце рядка, з якого ви плануєте здійснити дану операцію. Навести курсор можна, як за допомогою мишки, так і за допомогою клавіатури, користуючись стрілочками. Натисніть клавішу "Enter". Миготливий курсор виявиться на початку наступного рядка. Разом з ним на рядок нижче перенесеться решта тексту.
2
Якщо ви плануєте перенести рядок вище і ще куди-небудь, то її слід скопіювати. Виділіть рядок , після чого клікніть по ній правою кнопкою миші. Виберіть "Копіювати". Наведіть курсор на те місце, куди ви будите вставляти рядок . Клацніть знову правою кнопкою мишки і натисніть "Вставити".
3
Також можна в будь-якому місці документа почати рядок . Використовуйте для цього мишку і ті ж самі клавіші-стрілочки. Керуйте курсором, переміщуючи його в різні області документа. Вибравши місце, поставте курсор і починайте друкувати.
4
Крім мишки, для копіювання і вставки тексту можна використовувати верхнє меню «Правка» або клавіатуру: копіювати - Ctrl + Insert, вставити - Shift + Insert.
5
Якщо ви працюєте з таблицями Microsoft Excel, то там актуальні зовсім інші методи по тому, як перенести рядок . Використовуйте вкладку «Вставка» - «Рядки».