Як прокачати передню стійку. Як прокочать передню стійку ваз 2110.

Якщо ви маєте підтриманий автомобіль, який погано тримає дорогу, то не варто зневірятися, потрібно просто придбати хороші стійки. Однак цього буде недостатньо. Все нові стійки потребують прокачуванні. Якщо не прокачати стійку , то вона буде чинити шкідливий вплив на поршневу систему амортизатора.
Інструкція
1
Прокачувати нові стійки потрібно 2-3 рази. Таким чином, ви можете виявити можливий шлюб в механізмі. Досить часто відбувається заклинювання клапанного механізму. Зверніть увагу на те, що маленькі провали в опорі механізму, а також швидкість виходу штока не можна називати несправністю. Все це не має відношення до роботи амортизатора.
2
Отже, займаємося прокачуванням стійки. Перевертаємо амортизатор штоком вниз, а потім плавним рухом стискаємо його. Не можна робити це ривками. Шток амортизатора в такому положенні потрібно зафіксувати приблизно на 3 секунди. Тримаємо шток і перевертаємо амортизатор штоком вгору. У такому положенні потрібно зафіксувати його приблизно на 5 секунд. Після того, як ви витримали амортизатор в такому положенні зазначений час, потрібно плавно висунути шток до кінця ходу.
3
Перевертаємо амортизатор штоком вниз і на 2-3 секунди переривається. Потім повторюємо вищевказані дії ще 2-3 рази. Після того, як ви закінчили прокачувати амортизатор, необхідно його тримати у вертикальному положенні штоком вгору Далі контрольна операція. Натискайте на шток різкими, але короткими рухами. Поршень повинен переміщатися плавно і без провалів. Існують амортизатори, в яких в повністю розціпленого стані клапанний механізм потрапляє в компенсаційну порожнину. Вона потрібна для того, щоб розширювати амортизаційну рідину при розігріві. Опору клапанного механізму бути не повинно.
4
Після того, як ви завершили прокачку амортизатора, потрібно його розташувати в робочому положенні. Шток при цьому буде знаходитися вертикально вгорі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gvuJABX2eLE