Як проклеїти панель на ваз 2109. панель2109.

Після покупки автомобіля Ваз 2109, обов'язково потрібно зробити шумоізоляцію. Автомобілі, старше 2-3 років досить сильно гримлять. Найбільше шуму створює пластикова передня панель. Отже, розглянемо детально питання про проклейке передньої панелі Ваз 2109.
Інструкція
1
Підстава панелі прикріплено до кузова в 5 місцях. Дві гайки потрібно відкрутити з боків, саморіз а бардачку і дві гайки знизу панелі. Кріплення проводиться на вушка, які часто ламаються. При поломці, його можна заклеїти суперклеєм. Триматися буде міцно. Однак кріплення панелі все-таки необхідно посилювати.
2
Панель можна кріпити за допомогою саморізів до грубки. Також можна спробувати зміцнити вушка металом. Панель верхнім краєм упирається в ущільнювач лобового скла, а нижче в посилюючу балку. Панель можна прикрутити саме до цієї балці. Для цього свердлимо отвори в панелі. Притягувати краще трьома саморізами, мають довжину 50 міліметрів. Щоб не сталося поломки пластика, під гвинти можна підкласти великі шайби. Все це потрібно замазати герметиком.
3
Займаємося проклеюванням панелі. Спочатку приділіть увагу тієї частини, яка прилягає до кузова. Її потрібно обклеїти тонким шумоізоляційним матеріалом. Нижні ділянки обробляємо зсередини візомат, а поверх - битопластом. Зверніть увагу на щілини, які є між грубкою і воздуховодами. В них потрібно підкласти Бітопласт.
4
Для кращої теплоізоляції оклеиваем матеріалом кришки повітропроводів. Потім по всьому краю пускаємо бітопластовую смужку шириною близько 15 мілліметров.Ви можете спостерігати заводську шумоізоляцію. Вона являє собою сірий поролон. Не забуваємо обробити битопластом і комбінацію приладів.
5
Перевіряємо шумоізолцію кришки повітропроводів. При похитуванні вона не повинна видавати скрипів. Найчастіше скрип виходить з місць, де стикаються ребра, які направляють повітря на лобове скло, з накладкою панелі. Клеїмо на них смужку Бітопласт. Також можна використовувати чорну ганчіркову изоленту. Скрипи видаються в основному при включеній грубці. Відбувається це через нагрівання і розширення пластикових та пластмасових деталей.
6
Для проклейки козирка панелі потрібно використовувати візомат і смужки Бітопласт. Залізні засувки, які зачіпляються за накладу, обов'язково приклейте на герметик. Вони видають багато скрипу.