Як проклеїти салон.

Напевно кожен водій, який пересувається на автомобілі ВАЗ, мріє про тишу і комфорті. Справа в тому, що з заводу автомобілі йдуть з поганою шумоізоляцією. Доопрацювати заводські помилки можна самостійно. Необхідно тільки запастися матеріалами, часом і терпінням.
Інструкція
1
Починати потрібно з повного розбору салону . Першим ділом знімаємо сидіння. Тим самим ми забезпечуємо місце для роботи. Заднє сидіння кріпиться на гайки, які можна без проблем вивернути. З передніми сидіннями все складніше. Вони кріпляться на декілька болтів, що знаходяться у важкодоступних місцях. Деталі найкраще складати, щоб при складанні не виникло проблем.
2
Після повного зняття сидінь, демонтуємо центральний тунель. Тунель має дві частини - верхню і нижню. З'єднання їх здійснюється за допомогою декількох саморізів. Нижня частина тунелю кріпиться також до підлоги. Після того, як тунель знято, можна займатися розбиранням різного дріб'язку. Знімаємо накладки порогів, кріплення ременів безпеки, пластик з рульової колонки та інше. Деталі найкраще позначати, щоб потім поставити їх на потрібне місце. Відключаємо приладову панель і магнітолу.
3
Коли салон розібраний, можна починати проклеювати. В першу чергу необхідно проклеїти підлогу салону . Клеїти найкраще віброматеріалом, який продається в будь-якому магазині, який торгує автозапчастинами. При приклеюванні матеріалу до підлоги, потрібно бути гранично уважним. Потрібно домогтися, щоб матеріал максимально повторював форму статі. Найкраще застосовувати промисловий фен. Матеріал потрібно клеїти акуратно, щоб він вклеювався в усі нерівності. Днище автомобіля більше інших частин створює шум, тому потрібно зробити все якісно.
4
Далі займаємося проклеюванням всіх дверей. Необхідно зняти обшивки. Клеїмо матеріал на метал, при цьому намагаємося, щоб він повністю його закрив. Саму обшивку потрібно також проклеїти зсередини. Не забуваємо про стики. Збираємо все в зворотному порядку. Радіємо тиші в автомобілі.