Як приготувати хінкалі. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Хінкалі вважається одним з кращих національних блюд грузинської кухні, але їх готують практично у всіх державах Кавказу. Для приготування хінкалі істинні горяни, як правило, використовують рубане м'ясо козла або барана. Сьогодні до м'яса вже настільки суворі критерії не пред'являються. Щоб смачно приготувати хінкалі, можна начиняти їх м'ясом, пропущеним через м'ясорубку.

Рецепт тіста для хінкалі Для приготування тіста просіяти три склянки борошна і сгорнуть невеликим горбком, в якому зробити невелике поглиблення. Туди влити склянку теплої води, вбити одне яйце, додати сіль. Тісто має бути круто замішане. Після того як воно вимішене, масу потрібно прикрити серветкою і залишити на півгодини. Потім розрізати його на пропорційні шматки, тонко розкачати кожен, щоб він прийняв форму тонкої круглої коржі. Якщо тісто прилипає до рук, розкачувати його рекомендується звичайної скляною пляшкою.

Рецепт фаршу для хінкалі

Для фаршу знадобляться два види м'яса: бажано баранина і свинина, але можна використовувати баранину і яловичину. У першому випадку пропорції дорівнюють, у другому співвідношення 3: 1. Крупно нарізане м'ясо двічі пропустити на м'ясорубку, чергуючи з цибулею. На півкілограма м'яса використовується три цибулини. Потім необхідно додати в фарш м'ясний бульйон - в такій кількості, в якому його вбере м'ясо. Тоді хінкалі вийдуть соковитими. В спеціях, які додаються за смаком, обов'язково має бути присутня зелень.Готовий фарш викласти в центр коржі. Щоб правильно приготувати хінкалі, вага начинки повинен бути приблизно дорівнює вазі борошняної коржі. Краї тіста повинні бути щільно зімкнуті, щоб у воді пельмені не розклеїлися.

Як варити хінкалі

Варять грузинські пельмені в підсоленій киплячій воді, періодично помішуючи. Для цих цілей краще використовувати дерев'яну ложку, щоб випадково не пошкодити тісто і запобігти витіканню соку. Готові хінкалі спливають на поверхность.Подают грузинські пельмені, рясно прикрасивши зеленню і притрусивши чорним меленим перцем.

Як правильно їсти хінкалі

Поїдання хінкалі у горців - особливий ритуал. Їдять пельмені руками, взявши двома пальцями за вузлик. Причому, вживають їх в їжу тільки гарячими, бо застиглі хінкалі втрачають свої смакові якості. Важливо спочатку надкусити хінкалі таким чином, щоб сік з начинки, не пролився, а вже після - є пельмень. За традицією грузини запивають хінкалі світлим пивом.