Як розрізати торт на 8 частин.

Ділити торт - це задача з серії: «Ми ділили апельсин, багато нас, а він - один». Особливо, якщо за столом діти. Комусь шматок дістанеться менше, а комусь занадто непідйомний. Ласуни можуть сильно образитися. Тому розділити торт порівну на 8 осіб - почесна і відповідальна робота, і виконати її треба правильно і чесно! Отже, переда вами великий, свіжий, приголомшливо красивий круглий торт .
Вам знадобиться
  • Торт
  • Гострий довгий ніж
  • Велика плоска тарілка
Інструкція
1
Акуратно викладіть торт на тарілку, оскільки в магазинній коробці різати його на рівні частини досить незручно.
2
Візьміть найгостріший довгий ніж, щоб не розмазати крем. Уявіть, що торт - це диск циферблата годинника. Розрізаємо його рівно навпіл по лінії з 12 до 6 годин (по вертикалі). Виходить 2 частини.
3
Потім ріжемо його з 9 до 3 годин (по горизонталі), що дає нам 4 рівні частини торт а.
4
Тепер кожну з 4 частин ріжемо ще навпіл, строго на дві частини. У підсумку перед нами виявиться торт , розрізаний на 8 рівних трикутних частин.
5
Торт можна роздавати всім, хто з нетерпінням чекав свого шматка.
Корисна порада
Щоб розрізати торт на акуратні шматки, нагрійте ніж в гарячій воді перед тим, як приступити до разрезанію.Многоярусние весільні торти розрізаються за тим же принципом циферблата, але кожен менший ярус повинен різатися на меншу кількість шматків: нижній - на 8 частин, середній - на 6, верхній, самий маленький - на 4 шматки.