Як зробити картинку з монітора.

Найпростіший спосіб зробити знімок з екрану - скористатися вбудованою в комп'ютер можливістю копіювання його в оперативну пам'ять. Цей спосіб не вимагає установки ніякого додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Щоб помістити зображення екрану монітора в пам'ять комп'ютера, натисніть кнопку з написом Print Screen - вона розміщена, як правило, у верхньому ряду клавіш, над навігаційними кнопками зі стрілками. Можливо, на вашому комп'ютері вона має скорочену напис - Prt Scn. Натискання цієї кнопки не викликає ніяких видимих змін або звукових сигналів, але оперативна пам'ять комп'ютера тепер містить знімок екрана.
2
Потім вам потрібно витягти знімок з пам'яті і зберегти в файл будь-якого формату зображень. Зробити це можна за допомогою графічного редактора. Стандартною програмою для роботи з графікою в ОС Windows є редактор Paint - можете скористатися ним. Запустивши редактор, створіть новий документ - виберіть відповідний пункт в розділі меню «Файл», або натисніть клавіші CTRL + N. Потім вставте вміст оперативної пам'яті натисканням сполучення CTRL + V. Якщо в цьому є необхідність - використовуйте можливості графічного редактора для зміни скриншота. На завершення залишиться зберегти документ - виберіть відповідний пункт в розділі меню «Файл», а в діалозі збереження вкажіть потрібний вам графічний формат.
3
Використовувати саме графічний редактор не обов'язково, можна скористатися будь-яким редактором, здатним працювати з графікою - наприклад, текстовим Microsoft Word. Сама процедура в цьому випадку не зміниться - запустивши текстовий редактор, створіть новий документ (те ж поєднання клавіш CTRL + N) і вставте вміст оперативної пам'яті (CTRL + V). Єдина істотна відмінність - Word зможе зберегти документ тільки в текстовому форматі, а не графічному.