Як розширити джинси.

Нестабільний вага призводить до несподіваних сюрпризів: кофточки стають короткими і вузькими, улюблені джинси - малими, а верхній одяг надівається насилу. Але все не так погано, адже джинси можна розширити і вони знову відмінно ляжуть на вашу фігуру. Нехитрі навички шиття і ті ж джинси , але на розмір більше, з'являться у вашому оновленому гардеробі. Але якщо ви тільки що купили штани і вони вам злегка тиснуть, почекайте спочатку: можливо, вони самі розтягнуться до потрібного розміру.
Інструкція
1
Виверніть джинси на ліву сторону і огляньте шви. Зазвичай між швом і оверлоком є вільні 3-5 мм. Акуратно розпоріть нитки на шві, а ось оверлок не чіпайте. Його ширина не дуже велика на більшості речей, так що виграш в зайвих міліметрах буде мінімальним, а обсяг робіт збільшиться в рази. Розпорюють бічні частини штанин, а також місце посадки і перед.
2
А тепер навертає впритул до шву оверлока або просто прошийте на машинці. Краще робіть подвійний шов - так буде надійніше. Для шиття використовуйте щільні міцні нитки, якщо ви, звичайно, не хочете прийти додому в довільно розпущених штанях. Джинсова тканина - щільний матеріал, тому механічний вплив на нитку під час ходьби досить сильне. Якщо у вашому будинку все нитки куплені давно, сходіть до найближчого магазину і придбайте моток нових.
3
Як тільки робота буде зроблена, приміряйте джинси . Якщо вони в самий раз, а ось поясок трохи тисне, приберіть стару кнопку, а трохи ближче до краю пришийте звичайну красиву гудзик. Ну або сходіть в шевську майстерню і вам поставлять знову заклепку, тільки на інше місце.
4
Штани виперіть і можете ходити в оновленій моделі джинсів не боячись, що вони будуть вам жати. Адже зазвичай не вистачає для повного щастя цих кількох міліметрів, які ви отримали в результаті нескладної роботи.