Як розібрати касету.

Наявність велосипеда передбачає вміння власника надати своєму засобу пересування найпростішу технічну допомогу. Якщо у вас є велосипед, напевно ви знаєте, що іноді йому потрібно як профілактичний, так і капітальний ремонт. І одним з видів технічного обслуговування велосипеда є розбір касети, який необхідний в разі проведення деяких видів ремонтних робіт - наприклад, якщо вам необхідно замінити зірочки на касеті.
Інструкція
1
Для початку зніміть з велосипеда заднє колесо, а потім зніміть касету з втулки разом з тріскачкою. Уважно розгляньте касету - ви побачите, що зірочки надіті на корпус тріскачки в певному порядку і певним чином орієнтовані друг по відношенню до одного. Цю орієнтацію і цей порядок необхідно дотримуватися.
2
Зніміть гайку, тиснучу зірочки і починайте акуратно знімати їх і викладати в лінію в тому порядку і в тому положенні, в якому вони були надіті на корпус тріскачки. Також викладайте в потрібному порядку пластикові шайби, якими були прокладені зірочки. Попередньо придбайте спеціальний ключ для відвернення гайки, якої стягнуті зірочки.
3
Щоб касета при розбиранні НЕ провернулася, використовуйте спеціальний хлист, який можна придбати в салонах, що продають інструменти для велосипедного ремонту. Утримуйте хлистом тріскачку, поки будете відвертати гайку, щоб вона не почала рухатися в напрямку крутиться гайки.
4
Зробити це нескладно - ланцюг хлиста акуратно надіньте на найбільшу зірочку касети, а потім, утримуючи хлист на місці, починайте провертати ключем гайку і нарешті, зніміть її.
5
Після цього всі дії прості - як уже говорилося вище, дотримуйте порядок розташування зірочок і шайб, знімаючи їх з тріскачки і намагайтеся нічого не переплутати. Збірку тріскачки здійснюйте також в правильному порядку.