Як зробити корабель в домашніх умовах. Як зробити кораблк з дерева.

«Пливла, хиталася човник по Яузі річці» (з к.ф. «Вірні друзі»). Літаки, пароплави, автомобілі - механізми, які роблять наше життя комфортніше і швидше, дарують нам можливість пересуватися по повітрю і воді, долати великі відстані за лічені хвилини. Якщо ви хочете відчути себе справжнім конструктором, але не маєте спеціальної освіти, наблизитися до заповітної мрії вам допоможуть деякі поради щодо того, як зробити корабель , човен або пліт в домашніх умовах .
Інструкція
1
Орігамі - мистецтво поробок з паперу. Не маючи під рукою ніякого спеціального обладнання, крім альбомного аркуша, можна створити не тільки корабель або човен, а й все що душі завгодно. Купіть книгу або зверніться за допомогою до інтернету - Яндекс підкаже, що робити далі. Останніми роками напрям став досить популярно, тому нестачі в літературі немає.
2
Дитяча пластмасова ванночка цілком може зіграти роль човни, головне - пасажира підібрати не дуже важкої, щоб судно не пішло на дно завчасно. Не зайвим буде зауважити, що прекрасним доповненням до загального антуражу стане наволочка або косинка, прив'язана до швабри - вона гратиме роль вітрила. Рятувальний круг не тільки додасть колорит річковий прогулянці, але і убезпечить матроса - випробувача в екстрених, непередбачених випадках.
3
Надувний човен. Купіть надувний човен - це куди безпечніше і команда не обмежується однією людиною. Якщо придбати судно з мотором, то відразу з'явитися можливість здійснити довгу річкову прогулянку без додатка зайвих зусиль. Прихопіть в дорогу провіант у вигляді чіпсів і пива - це підніме настрій і привнесе в подорож нотки безтурботності.
4
Конструктор або будь-який набір для моделювання. В даному випадку все залежить від вашої фантазії і переваг. Можна купити цілий корабель , включаючи команду піратів, а можна обмежитися дерев'яної або пластмасової моделлю.
5
Зроби сам. Якщо ви проживаєте в приватному будинку, маєте місце і час, щоб зайнятися будівництвом, можна сколотити дерев'яний пліт, попередньо уважно вивчивши інформацію, що стосується даного питання.
6
Намалюйте. Мабуть, найпростіший спосіб - намалювати. Як говорить народна мудрість: «Намальований будинок - це теж дім».
7
Замовте річкову прогулянку по своєму місту, не виходячи з дому. Скористайтеся для цього послугами інтернету.
Зверніть увагу
Ну і нарешті, корабель можна просто купити, тільки на це, зрозуміло, необхідні певні кошти. Якщо ви ними володієте, то нічого неможливого немає.
Корисна порада
Варіантів багато. Виберіть спосіб, відповідний саме вам або придумайте що-небудь самі.