Як зробити ліжко для дитини.

Для деяких батьків простіше купити готову ліжко для свого дитини. Проте якщо у вас є дошки і відповідний інструментарій, чому б не зробити її самостійно? І ніяких складнощів тут немає, якщо робити все правильно, згідно з установленим порядком дій.
Інструкція
1
Обробка. Дошки (навіть куплені в магазині) вимагають обов'язкової обробки. Для неї вам потрібно використовувати рубанок. Що стосується товщини, то оптимально вважається товщина дошки в 40 міліметрів. Дещо складніше буде з 50-ти міліметровими дошками.
2
Розпилювання. Випилювати дошки рекомендується попередньо розрахувавши всі розміри за розмірами матраца. При цьому матрац краще купити заздалегідь і точно ще раз проміряти його.
3
Далі йде шліфовка - обов'язковий етап обробки дощок. Для неї вам буде потрібно плоска шліфувальна машинка. При цьому рекомендується вибрати мережу номер 8.
4
Наступний крок - складання. На цьому етапі вам необхідно зібрати всю конструкцію воєдино з використанням саморізів. До речі, не варто економити на їхній якості.
5
Виготовлення головах. Для того щоб виготовити узголів'я ліжка, краще використовувати ДВП. Прикладіть вже обрізану спинку до конструкції ліжка і прихопіть її внизу шурупами. Далі закріпіть верхню частину на саморізи з широким капелюшком.
6
Останній етап - це фарбування. Для фарбування ліжка вам знадобиться кисть і морилка. Фарбувати виріб потрібно в два шари. Врахуйте, що кожен шар повинен сохнути не менше 4-х годин. У тому випадку, якщо ви хочете ліжко насиченого темного кольору - можна покрити її і третім шаром.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що навіть якщо у вас щось не вийшло - це теж добре, адже це теж досвід. А досвід безцінний.
Корисна порада
Якщо ви новачок в роботі з деревом, спробуйте вибрати для себе завдання попроще; Не варто працювати в поганому настрої, адже вмілі майстри кажуть, що дерево відчуває це.