Як пробити пробки в вухах. пробивання вуха при пробці.

Людське вухо влаштовано таким чином, що в ньому можуть утворюватися сірчані пробки. Справитися з такою проблемою можна вдома, використовуючи прості медикаментозні засоби, доступні і недорогі. Діяти потрібно обережно, так як вухо - ніжний, легко ранима орган.
Вам знадобиться
  • Перекис водню
Інструкція
1
Вухо людини - тонка структура. При утворенні в вухах сірчаних пробок виникає відчуття дискомфорту: погіршується слух, підвищується внутрішньочерепний тиск. Ідеальний спосіб, звичайно, звернутися до лікаря. Але бувають ситуації, коли таке рішення проблеми не доступно з тих чи інших причин: поліклініка далеко, що не прийомні день або час.
2
Пробити пробки в вухах можна без лікарського втручання. Візьміть звичайну перекис водню. Якщо вона знаходиться у флаконі без дозатора, то перелийте частину рідини в бульбашку з-під вушних або очних крапель. Упаковка таких крапель, як правило, забезпечена пристосуванням для дозації.
3
Улаштуйтеся на ліжку або дивані таким чином, щоб зручно було покласти голову на бік. Вухо повинно знаходитися воронкою вгору, тоді при вливанні в нього рідини нічого не буде витікати.
4
Обережно влийте перекис водню в вушну раковину. Кількість рідини має бути таке, щоб вона повністю заповнювала тільки вушне отвір. При цьому буде чутно шипіння від взаємодії перекису і сірки. Можна закласти у вухо ватку, рясно змочену перекисом водню. Потримайте голову в такому положенні доти, поки йтиме активний процес взаємодії сірки і перекису водню. Як тільки припиниться або зменшиться шипіння в вусі, протріть його чистою, м'якою ганчіркою або ваткою і повторіть процес знову. Повторюйте ці дії, поки не відновиться чітке звукове сприйняття.
5
Ці нескладні дії допоможуть пробити пробки в вухах. Якщо пробка невелика, вистачить двох-трьох прийомів. Якщо ж пробка велика, то наберіться терпіння - процес займе досить тривалий час, до декількох годин. У лікуванні цим способом можна зробити перерву, продовживши його через кілька годин. При наявності великої пробки це переважно.
6
Можна проводити профілактичне промивання перекисом водню раз на півроку, це допоможе уникнути необхідності пробивати сірчані пробки, коли вони вже заважають повноцінному сприйняттю звуків і призводять до відчуття дискомфорту.