Як розписувати руки.

Розпис хною - одне з найдавніших мистецтв прикраси тіла, мода на яке прийшла в сучасний світ з ближнього Сходу. Сьогодні тимчасові татуювання, зроблені пастою із хни, є вкрай популярними, завдяки своїй екзотичності, безпеки для здоров'я, а також екологічно чистим матеріалам, які використовуються для створення подібної татуювання. Візерунок із хни тримається на шкірі до двох тижнів при правильному догляді і навчитися розписувати руки хною зможе кожен.
Інструкція
1
Для початку приготуйте пасту для розпису. Для цього візьміть 30-40 грам дрібно просіяного і очищеного порошку натуральної хни і залийте порошок в скляній або емальованому посуді свіжовичавленим соком двох лимонів.
2
В лимонний сік ви можете додати ложку щойно перемеленого кави або міцного чорного чаю, а також дві чайних ложки соку лайма, який зробить колір інтенсивніше. Замішуйте хну з рідиною, поки вона не придбає консистенцію густої сметани. Ретельно розтирайте пасту в ємності, щоб уникнути появи грудок.
3
Накрийте ємність з пастою герметичній поліетиленовою плівкою і залиште її настоюватися на кілька годин. Чим довше настоюється паста, тим краще виділиться фарбувальний пігмент, тому найкраще приготувати хну заздалегідь і залишити її настоюватися на всю ніч.
4
Для нанесення візерунка використовуйте тонку пензлик, загострену зубочистку або целофановий конус. Конус - найзручніший засіб для нанесення хни. Візьміть шматок целофану розміром 20х16 см і скрутіть його в конус з гострим кутом.
5
Ретельно заклейте стики скотчем або лейкопластиром, а потім наповніть кульок пастою із хни, яка до того моменту повинна бути готова, після чого заклейте скотчем верхній край конуса. Нижній кінчик відріжте, щоб утворилося маленьке отвір, з якого хна видавлюватиметься при натисканні.
6
Заздалегідь підготуйте ескіз малюнка, який ви хочете нанести на шкіру, і якщо ви сумніваєтеся у своїх здібностях, попередньо зробіть на шкірі начерк косметичним олівцем або фломастером. Обведіть ескіз хною, рівномірно видавлюючи її з конуса.
7
В процесі підсихання малюнка змочуйте його сумішшю лимонного соку і цукру - це сприяє прояву кольору. Тримайте висохлу хну на шкірі не менше чотирьох-п'яти годин - від цього залежить інтенсивність і яскравість малюнка. Через кілька годин акуратно зскребете суху хну з шкіри і ви побачите яскраво-оранжевий малюнок, який потемніє через добу.
8
Для розпису використовуйте тільки натуральну червоно-коричневу хну, так як в чорній хні містяться речовини, здатні викликати алергічні реакції.