Як зробити з паперу гонку.

Іграшки, зроблені своїми руками, захоплюють дітей набагато більше, ніж іграшки, куплені в магазині. До останніх інтерес дітей загасає досить швидко, а іграшку, з любов'ю зібрану вручну, дитина навряд чи швидко забуде і закине. Напевно, всі діти люблять грати в гонки і ви можете навчити своїх дітей робити з паперу гоночні автомобілі, які можна використовувати в дитячих іграх.
Інструкція
1
Візьміть кольоровий папір, не надто тонку, але і не занадто щільну. Виріжте прямокутний лист паперу .
2
Зігніть його вздовж навпіл і пропрасуйте складку, після чого перегніть верхній правий кут аркуша до протилежної сторони, а потім розігніть його і повторіть те ж дію з другим верхнім кутом. Таким чином, у вас у верхній частині прямокутника з'явиться кутова складка.
3
З цієї складці зігніть верхній край прямокутника, сформувавши трикутник і загнув його краю всередину. На протилежному кінці паперового аркуша повторіть всі вищеописані дії - перегніть крайні куточки, а потім зігніть край прямокутника у формі трикутного елемента. Простежте, щоб обидва краї прямокутника виявилися симетричними і однаковими.
4
Фігурку покладіть перед собою горизонтально, а потім довгі бічні сторони разом з трикутними краями загніть вздовж до центральної лінії згину заготовки. Ретельно пропрасуйте складки. Виберіть край заготовки, який стане передньою частиною машинки і загніть краю даного трикутника вгору.
5
Після цього перегніть заготовку навпіл поперек. Два «крила», які у вас вийшли після попереднього кроку, коли ви загнули два краї трикутника вгору, введіть в «кишеню» над трикутним елементом задньої частини майбутньої машинки.
6
Сформуйте задній край машини вручну, злегка зігнувши його і вогнув заднє полотно всередину. Зробіть декілька паперових машинок різних кольорів і влаштовуйте домашні гонки.