Як зробити красиві слайди.

За допомогою слайдів, зібраних в інтерактивне слайд-шоу, ви можете красиво оформити і показати набір фотографій та інших зображень, приурочених до самих різних подій. Фото-добірку для слайд-шоу можна приурочити до сімейних ювілеїв, весільних торжеств, дитячим святам, випускним, історіям любові, а також до ділових презентаціям і корпоративних вечірок. Зробити оригінальне слайд-шоу нескладно, якщо у вас є спеціальна програма для створення подібного ролика.
Інструкція
1
Для створення ролика скористайтеся простий і популярною програмою Slide, в якій є все необхідне для створення гарного слайд-шоу в домашніх умовах. Також ви можете вибрати різні візуальні ефекти і рамки для оформлення фотографій в редакторі ФотоШОУ.
2
Зробіть добірку зображень, намагаючись вставляти в добірку тільки знімки високої якості і однакового розміру. Потім розрахуйте час для слайд-шоу - визначте тривалість ролика, яку ви задумали і співвіднесіть її з кількістю обраних фотографій. Показуйте від 12 до 20 слайдів в хвилину в залежності від часового проміжку між фотографіями.
3
Також вам потрібно продумати сценарій слайд-шоу, щоб воно було продуманим і глядачі отримали від нього задоволення. Продумайте оформлення ролика, підберіть шрифти, кольори і ефекти переходів між слайдами.
4
Визначте, які кадри ви покажете на початку, а якими закінчите показ. Не забувайте про призначення текстових фрагментів в слайд-шоу - своєчасні і підходять за змістом написи доповнять ваш ролик і допоможуть глядачеві ще краще відобразити те, що відбувається на екрані. Не робіть занадто багато дрібних текстових блоків в слайд-шоу - намагайтеся зробити текст невеликим, коротким і помітним.
5
Продумавши структуру ролика, змонтуйте всі кадри, ефекти і текстові блоки воєдино. Накладіть на слайд-шоу музику або будь-які інші звукові доріжки, якщо ви підготували їх заздалегідь. Сформуйте красиві переходи між слайдами. Слайд-шоу готове.