Як зробити крила метелику.

Багато мам, майструючи з дітьми вироби або ж виготовляючи для своїх малюків оригінальні ошатні карнавальні костюми, стикаються з деякими проблемами. Так не всі знають, як правильно зробити крила для метелика. Дуже важливо, щоб вони були не тільки красивими, але ще й досить міцними.
Інструкція
1
Варіант перший - папір. Паперові крила для костюма метелики - це самий простий і доступний варіант. Однак врахуйте, що крила в цьому випадку варто виготовляти з щільного паперу або навіть картону. Крім того, в тому випадку, якщо ваші крила вельми великі, для них також варто виготовити дротяний каркас, який можна приклеїти до паперу за допомогою яскравого різнобарвного скотчу.
2
Варіант другий - тканина. Тканинні крила для метелики будуть виглядати не тільки дуже ефектно, але і вельми правдоподібно. Для початку з товстого дроту вам потрібно виготовити каркас майбутнього крила. Далі каркас потрібно обтягнути легкої тянущейся тканиною: еластаном, бавовною, капроном. Крім того, ви можете побризкати такі крила і лаком для волосся з блискітками. Тоді вони будуть виглядати просто чарівно.
3
Третій варіант - нитки і дріт. Крила для метелики, виготовлені з дроту, виглядають дійсно дуже незвично і ефектно. Для їх виготовлення вам знадобиться дуже товста і тонка дріт, а також різнокольорові нитки. Для початку зробіть каркас крила. Далі вам необхідно обмотати каркас дротом меншого діаметра. Після цього потрібно зав'язати вузлик з нитки в підставі крила і почати обтягувати каркас. При цьому нитка повинна потрапляти в проміжки між витками тонкого дроту.
Корисна порада
- Вибирайте для поробки лише яскраві тканини і нитки; - Не ігноруйте лак з блискітками - він додасть виробу ефектності; - Пам'ятайте, що саморобка для малюка дуже важлива і створюючи її разом, ви вкладайте у свій твір всю душу.