Як прибрати животик.

Літо, сонце, море, пляж. А ви завернулися в парео з ніг до голови. За зиму ми розслабляємося і дозволяємо собі набрати пару-трійку зайвих кілограмів, а потім починаємо боротися з комплексами. У кожної дівчини свої особливості фігури, але найчастіше від солодких пончиків і газованої страждають прес і боки. І тепер утворився животик псує всю картину. Давайте спробуємо це виправити.
Вам знадобиться
  • Косметика для пружності шкіри тіла, крему, масла; скакалка, обруч, килимок для тренувань, велотренажер або бігова доріжка.
Інструкція
1
Слід звернути увагу на свій спосіб життя і встановити правильний режим харчування: останній прийом їжі бажано проводити до 19.00. Вживати більше свіжих овочів і фруктів, звести до мінімуму споживання солі, смаженого і мучного, випивати близько двох літрів чистої води щодня. Здоровий сон - це 8 положеннях годин, не 3:00 вночі і п'ять днем, а повноцінний нічний відпочинок. Більше рухатися, гуляти на свіжому повітрі.
2
Стан шкіри можуть поліпшити як процедури в косметичному салоні, так і ті, що ви можете проводити самостійно вдома. Використовуйте засоби для атоничной шкіри для додання пружності і тонусу. Коректний: якщо в ній написано, що необхідно втирати крем масажними рухами вранці і ввечері, це означає, що одноразового використання в день буде недостатньо. Не нехтуйте порадами з нанесення: якщо написано, що користуватися після контрастного душу, масажу, тренувань, значить, ефект залежить від усіх перерахованих умов.
3
Утворилися складочки на животі від одного хитання преса не зникнуть, жирові відкладення - дуже хитрі істоти, тому перед основним тренуванням необхідний розігрів. Чим почастішання стане пульс, тим швидше почнуть спалюватися калорії. Тому перед програмою вправ виберіть один з варіантів розігріву для себе: п'ятнадцятихвилинний біг з чергується швидкістю, стрибки на скакалці не менше 200 разів, велотренажер або обруч, масажний або металевий.
4
Група вправ на прес: • Лежачи на спині, руки за голову, ноги можуть бути зігнуті в колінах, стопи притиснуті до підлоги. Качаємо прес 3 підходи по 20 підйомів. Після кожного підходу максимально розтягуйтеся, потім повністю розслаблюйте м'язи. • Початкове положення - лежачи, руки лежать уздовж тіла. Зігнуті в колінах ноги підтягуємо до грудей, відриваючи сідниці від підлоги. Два підходи по 20 разів. • Знову прибираємо руки за голову, тепер піднімаємо плечовий пояс і тягнемося підборіддям до колін, стопи при цьому притиснуті до поверхні. Намагайтеся не напружувати м'язи шеі.Еті вправи робляться з паузою не більш хвилини один після одного.
5
Друга група на м'язи косого преса: • Скручивание корпусу в поворотах. Лежачи на спині, руки за головою, ноги зігнуті в колінах. Піднімаємо корпус і тягнемося правим ліктем до лівого коліна. За двадцять рухів і в два підходи, при цьому прес завжди напружений, плечовий пояс статі не стосується взагалі, точкою опори служать поперек і сідниці. • Початкове положення не міняється, відмінність - ноги зігнуті в колінах під кутом в 45 градусів. Повертаємо обидва коліна в ліву сторону і торкаємося ними підлоги, а корпус залишається нерухомим. Працюють ноги, стегна, прес, плечовий пояс розслаблений. Повертаємося у вихідне, потім повертаємо в праву сторону. Повороти робляться в середньому темпі, без пауз - до 15 поворотів в один захід. • Остання вправа: лежачи на боці, спираючись на зігнутий лікоть, другою рукою допомагаємо підтримувати рівновагу. Піднімаємо вгору обидві ноги одночасно і малюємо в повітрі вісімки. По 10 разів на кожен бік.
Зверніть увагу
Якщо після перших занять будуть сильно боліти м'язи, прийміть розслаблюючу ванну. Якщо все легко дається, збільште кількість підходів. Вживання алкоголю в період тренувань протипоказано.
Корисна порада
Всі вправи робляться на видиху і при утягненому животі. Якщо відразу не справляєтеся з обсягом навантаження, скоротіть число повторів, але робіть 2 підходи обов'язково. До тренування і після протягом 1,5 годин їсти не рекомендується. Виконувати вправи можна три-чотири рази на тиждень.