Як зшити індійський костюм.

У сучасному суспільстві прокинувся живий інтерес до індійської культури. Європейці дивляться індійське кіно, займаються індійськими танцями, влаштовують свята і корпоративи на індійську тематику. Зрозуміло, не обійтися в такому разі без індійського костюма - сарі. Незважаючи на те, що виглядає він дуже ефектно, його зовсім нескладно зшити самостійно.
Інструкція
1
З боку може здатися, що сарі - це всього лише шматок тканини, обмотаний навколо жіночої фігури. За великим рахунком так воно і є, але існують і деякі нюанси і деталі. Наприклад, точний розмір відрізу тканини для сарі становить 100-115 сантиметрів на 5,5 метрів (рідше - на 8,5). Щоб виготовити сарі, вам необхідно розкроїти тканину потрібного розміру (бажано підібрати малюнок з облямівкою) і обов'язково обробити краї, щоб запобігти осипання ниток.
2
Нижня спідниця під сарі шиється як звичайна спідниця-полусолнце, але на 3,5-5 см коротше, ніж сарі в загорнутому вигляді. Зверху спідниці вшивається шнурок, щоб її можна було зав'язувати на собі. Зшити нижню спідницю краще з бавовняної тканини відтінку близького до кольору сарі, але все ж іншого, щоб наряд виглядав цікавіше.
3
Інша частина індійського костюма - чолі. Це якась подоба топа або блузи з коротким завуженим рукавом. Крім того, чолі відрізняють V-подібний виріз і ґудзики спереду (тобто чоли надягають як звичайну кофту на застібках). Виточки на поличці мають бути і знизу, і збоку (з бічного шва). Для краси навіть роблять невеликі виточки від центру, але це не принципово, оскільки зазвичай ця частина наряду закрита. Всі ці виточки забезпечують найбільше прилягання до тіла. Довжина чоли - приблизно до пупка.
Корисна порада
Для виготовлення сарі бажано використовувати натуральні матеріали, так як в синтетичних може бути досить жарко. Також, якщо сарі буде зі штучної тканини, воно буде погано і неприродно обмотуватися навколо вашої фігури. Сарі з натуральної тканини витончено драпируется, а складки, які воно утворює, виходять плавними і дуже красивими.