Як видалити лак з одягу. Як видалити пляму від лаку на одязі.

Плями лаку на одязі бувають найрізноманітніші. Можна забруднитися, якщо необережно фарбувати нігті або лакувати меблі. Однак найбільші плями виходять при малюванні аерозольним глянсовим лаком картин або графіті за рахунок великого розпилення.
Вам знадобиться
  • Бензин
  • Ацетон
  • Рідина для зняття лаку
  • Скипидар
Інструкція
1
Найпростіший спосіб видалити пляму від лаку для нігтів - відразу ж почати відтирати його рідиною для змивання лаку . Для цього потрібно взяти ватний диск і рясно змочити його розчинником лаку . Потім мокрим диском потрібно акуратно терти пляму, якнайчастіше замінюючи диск. Зверніть увагу, не можна використовувати цей спосіб для синтетичних тканин. Розчинник може роз'їсти їх.
2
Якщо ви забруднилися в процесі малювання лаком з аерозольного балончика, то плями такого роду легко видаляються за допомогою бензину. Тільки дотримуйтесь техніку безпеки при роботі з легкозаймистими речовинами. Видаляйте пляма в провітрюваному приміщенні і стежте, щоб поруч не було відкритих джерел вогню.
3
Якщо ж лакові плями від ремонту, то їх видаляють скипидаром, бензином або гасом. Якщо плями встигли затвердіти, то потрібно обережно, намагаючись не пошкодити тканину, зчистити ножем корочку. Після цього те, що залишилося від плями потрібно ретельно протерти розчинником, а потім промити водою.
Зверніть увагу
Якщо ви збираєтеся здавати річ в хімчистку, то не потрібно пробувати вивести пляму самим, це може зменшити ймовірність видалення плями.
Корисна порада
Намагайтеся видаляти плями якомога раніше, не залишаючи їх на потім. Старі плями гірше виводяться.