Як зробити джинси на один розмір менше. джинси розтягнулися Як зменшити.

Іноді буває так, що схуднення обертається деякими проблемами з гардеробом. Наприклад, у вас були улюблені джинси . І раптом вони стали великі. Втім, якщо ви схудли на розмір, то в цьому немає нічого страшного. Можна радіти струнким формам і далі, адже є кілька способів, які можуть врятувати ваше улюблену річ.
Інструкція
1
Перший і найпростіший - випрати джинси в гарячій воді. Для цього покладіть їх в пральну машину, поставте температуру 95 градусів. Після того, як цикл прання закінчено, зупиніть його (до того, як в машину знову увіллється холодна вода для полоскання), і запустіть заново, але вже без порошку і яких-небудь миючих засобів. Після прання просушіть джинси або при максимальній температурі в барабані машини, або на гарячій батареї або в парилці сауни.
2
У цього способу є істотний недолік. Після декількох днів шкарпетки джинси можуть знову розтягнутися і повернутися в первісний стан. Так що періодично доведеться прати джинси таким способом заново.
3
Є також більш трудомісткий варіант, але в той же час більш дієвий. Він для тих, хто вміє шити. Джинси можна легко вшити по бічних або задньому шву.
4
Якщо джинси вам великі і в талії, і в стегнах, то ушивать їх доведеться з боків. Зробити це буде нескладно навіть недосвідченої швачці. Бічні шви розпорюють, а після цього зазначають, де повинна пройти нова строчка і зметують нитками. Далі йде примірка. Якщо все сидить добре, то шов сточують, ще раз приміряють і тільки після цього відрізають все зайве.
5
Якщо джинси великі переважно в талії, то вшити їх краще по задньому шву. При цьому спочатку акуратно відпорюють задню шлевку. Після цього пояс розрізають строго посередині. На кожній половині роблять виточки, в які прибирають зайву тканину. Кількість цієї самої зайвої тканини визначається під час примірки. Виточки не варто робити занадто довгими, інакше задню кишеню почне стовбурчитися. Після того, як в поясі прибрано все зайве, його акуратно пришивають назад до джинсів. Шлевку повертають на місце.
6
Ще один досить простий спосіб - забрати зайву тканину в виточки на таліі.Располагают ці виточки уздовж бічних швів, щоб вони не псували зовнішній вигляд. Для цього попередньо розпорюють оздоблювальну строчку бічних швів, щоб вона не заважала. Цей спосіб застосовний, тільки якщо джинси досить тонкі - не все домашні швейні машинки здатні впоратися з кількома шарами тканини.
Корисна порада
За допомогою цих нехитрих способів можна заощадити пристойну суму грошей. А головне - реанімувати улюблені речі!