Як смажити насіння. відбілюємо блузку білизною.

Насіння соняшнику з'явилися в Росії після того, як Христофор Колумб відкрив Америку. Спочатку соняшник вирощували як декоративну рослину. Про користь його насіння дізналися випадково, коли російський селянин зважився експериментальним шляхом одержати соняшникова олія.

Про користь смаженого насіння Багато хто вважає, що лузати насіння - погана звичка. Однак офіційна позиція медиків інша: дієтологи рекомендують насіння як профілактичний засіб хвороб серця і судин, печінки, в реабілітаційний період після перенесених травм, інфекційних захворювань. Насіння соняшника містять велику кількість цинку, сприяють виведенню з організму холестерину, інших шкідливих речовин, запобігають підліткову вугровий висип.

Як смажити насіння на сковороді

Класичний рецепт приготування насіннячок - на чавунній сковороді. Правильно смажити насіння, попередньо промивши їх великою кількістю води. В цьому випадку з насіння змивається фарбувальний пігмент, і руки в процесі їх лущення залишаються чістимі.На добре розпечену сковороду висипати насіння і смажити, безперервно перемішуючи вміст дерев'яною лопаткою. Як тільки насіння почали характерно потріскувати, сковороду слід зняти з вогню на і виждати хвилину-дві. Перемішування не припиняти. Потім - знову помістити ємність на вогонь і дочекатися потріскування насіння. Знову зняти. Маніпуляції повторювати три рази. Це дасть можливість насіннячкам добре прожаритися. Готові насіння необхідно зсипати на дерев'яну дошку і розрівняти. Прикрити тканиною і залишити на 10 хвилин.

Як смажити насіння в солі

Можна смачно смажити насіння і в солі. Для цього необхідно ретельно промиті насіння пересипати крупною кухонною сіллю, потім перемішати. Смажити насіння слід на чистій сковороді. Починати процес смаження потрібно на інтенсивному вогні, поступово його приглушаючи, - у міру випаровування з насіння вологи. Коли вогонь мінімальний, потрібно скропити насіння рослинним маслом - з розрахунку столова ложка на 600 грамів насіння, відразу ж його перемішати із загальною масою і продовжувати смажити до остаточної готовності, не забуваючи періодично помешівать.Готовие насіння рекомендується загорнути в рушник і залишити їх на двадцять хвилин . Після цього можна починати їх гризти.

Як смажити насіння на піску

Щоб насіння не підгоряли, можна їх приготувати на піску. Для цього необхідно в сковороду насипати пісок і добре його розжарити. Потім зсипати насіння, перемішати їх з піском, розрівняти і залишити на помірному вогні доходити до готовності. Перш, ніж вживати насіння, пісок необхідно просіяти на сито, а насіння - зсипати на папір і почекати, поки вони охолонуть.