Як розфарбувати стіни. Як розмалювати стіни на дачі фото.

Стіни відіграють значну роль в інтер'єрі. Частіше їх традиційно завішують килимами, картинами, розташовують всілякі полички. Насправді стіни можна недорого, швидко і легко прикрасити.
Інструкція
1
Цікаве рішення для додання життя ваших стін - трафарети. Наприклад, для кухонної стіни підійде виноградна лоза, для дитячої кімнати - метелики або машинки, у ванній - морські зірки або дельфіни. Купіть готові трафарети або зробіть їх самостійно. Для цього роздрукуйте відповідний малюнок, приклейте його на картон і акуратно виріжте контур канцелярським ножем або лезом. Нанесіть фарбу за допомогою губки або невеликим валиком для фарбування стін.
2
Актуально в оформленні стін використання різних написів. Можливо, це буде цитата або вислів. Нанесіть слова на стіну, використовуючи заготовлені заздалегідь трафарети. Можна розміщувати слова в будь-якому місці: на двері, над узголів'ям ліжка, над вхідними дверима і т.д.
3
Перед нанесенням слів або фрази на стіну, продумайте розміри і шрифт. Написи на стінах можуть бути як короткими, у вигляді простого вислову, так і довгими, у вигляді якого-небудь рецепта на кухні.
4
Стіни є прекрасним полотном для творчості, навіть якщо ви не володієте видатними художніми здібностями. З допомогою діапроектор спроектуйте фотографію або картину на стіну. Обведіть контури чорним фломастером або простим олівцем. Розфарбуйте зображення кольоровими фарбами відповідно до оригіналу або, додаючи додаткові елементи. Добре використовувати фарби для стін, містять перламутрові пігменти. Ваш рисунок протягом дня буде оригінально «грати» при зміні освітлення. Наявність об'ємного зображення на стіні створить відчуття глибини кімнати.
5
Сміливо втілюйте свої фантазії, експериментуйте, намагаючись заповнити нудні місця на стінах у вашому домі. Надайте вашому будинку неповторний вигляд.