Як зробити з нафти бензин. Як зробити бензин в minecraft.

Нафта - це горюча рідина природного походження, що складається з різноманітних вуглеводнів і невеликої кількості інших органічних речовин. Вона є основною сировиною для отримання звичного нам пального, такого як бензин , дизельне паливо і т.д. Виробництво бензин а з нафти - доля нафтопереробних підприємств, але в якості експерименту і в невеликих кількостях бензин можна отримати і кустарним способом.
Вам знадобиться
  • Дві ємності, газовідвід, термометр, нагрівальний елемент.
Інструкція
1
Зберіть установку. Візьміть ємність, до неї підберіть щільну кришку з газовідвідною трубкою. В цій кришці зробіть отвір і щільно зафіксуйте в ньому термометр. Другий кінець газовідвідної трубки помістіть в іншу ємність.
2
Далі, налийте в першу ємність трохи нафти, щільно закрийте кришкою з газовідводом і поставте на нагрів. Другу ємність помістіть в холод.
3
Нагріваючи нафту, стежте за показанням термометра, витримуйте температуру не більше 180 градусів. При нагріванні, бензин овая фракція як більш летюча складова нафти буде випаровуватися, відганяючи по газоотводной трубці в другу ємність. У другій ємності конденсуватиметься бензин , а в першій ємності залишаться більш висококиплячі фракції нафти, такі як керосин, газойль і т.д. Отриманий бензин (прямогонного), матиме низьке октанове число, тому, його не варто використовувати як паливо для сучасних двигунів, потрібні відповідні присадки (тетраетилсвинець і т.п.).
4
Для більшого виходу бензин а можна піддати важкий залишок термічного крекінгу. В товстостінну металеву ємність налийте залишилася після перегонки рідина і надійно закрийте її кришкою (в процесі, всередині ємності підніметься тиск). Нагрійте ємність до 450 градусів. В таких умовах, важкі складові нафти будуть розкладатися на більш легкі бензин ові фракції, які можна повторно перегнати.
Зверніть увагу
При перегонці нафти не користуйтеся відкритим вогнем.