Як прикріпити раковину.

Установка раковини - цілком нехитрий процес, здійснити який може кожен. Якщо ви вирішили оновити свою ванну кімнату і замінити в сантехніку, не бійтеся робити це своїми руками. Знаючи кілька простих нюансів, ви прекрасно впораєтеся з установкою обладнання самі, не вдаючись до будь-чиєї допомоги.
Інструкція
1
Підберіть раковину під габарити вашої ванної кімнати, переконайтеся, що вона не буде виступати, а її форма зручна для установки саме у вас. Запитайте у консультанта про можливі складнощі установки даної моделі, використовує вона звичайні системи кріплення, або потрібно купити додаткове монтажне обладнання. Якщо якихось інструментів і правда не вистачає, придбайте його і приступайте до процесу монтажу.
2
Уважно підійдіть до процесу з'єднання каналізації і самої раковини. Прикріпіть з'єднувальний шланг або трубку так, щоб вода не могла розтікатися за її межі. Перевірте це під великим напором, наприклад, наповніть раковину водою, затиснувши отвір долонею, і коли води набереться вже досить багато, відкрийте слив і подивіться як справляється труба зі своєю роботою.
3
Дотримуйтесь схемою установки саме вашої раковини, якщо ви вже ставили колись сантехніку, не варто сподіватися на однаковість всіх її видів. Багато видів раковин мають складну систему кріплення зі стіною, так як, наприклад, в квартирах з пластиковим покриттям стін, раковина може просто проламати його, якщо її прикрутити неправильно.
4
Неодноразово перевірте, як з'єднаний сифон з каналізацією. Спеціальна система сифона запобігає проникненню в квартиру запаху з каналізації. Якщо її закріпити недостатньо добре, незабаром вас чекає маленький і не дуже приємно пахне сюрприз.
5
Виміряйте довжину виливу при установці змішувача. Головне в цьому процесі - це точність, при невірних розрахунках кран не подасть води, і все доведеться робити спочатку. Тому дотримуйтесь строго інструкції, і все пройде як по маслу.
Раковина є одним з основних компонентів сантехнічного обладнання практично будь-якого житлового приміщення. Самостійна установка раковини не вимагає спеціальної професійної підготовки. Встановити раковину своїми руками зможе будь-який домашній майстер. Як же прикріпити раковину до стіні?
Вам знадобиться
 • - будівельний рівень;
 • - перфоратор;
 • - свердла по бетону;
 • - саморізи;
 • - дюбелі;
 • - олівець;
 • - шуруповерт;
 • - раковина;
 • - комплект кріплень;
 • - довга лінійка ;
 • - молоток;
 • - силіконовий герметик.
Інструкція
1
Оберіть місце для установки раковини. Проведіть необхідні заміри. Визначте бажану висоту установки. Слід врахувати, що рекомендована висота установки умивальника - 75-85 см від рівня підлоги. Однак при бажанні цей параметр може бути змінений.
2
Проведіть горизонтальну лінію, визначальну місце монтажу раковини, за допомогою довгої лінійки і рівня.
3
Заміряйте товщину бічних стінок раковини, які служитимуть для упора кронштейнів. Відкладіть цю відстань вниз від раніше проведеної лінії. Зробіть симетричну відмітку з іншого боку раковини. З'єднайте отримані точки горизонтальної рисою. Ви отримали рівень кріплення кронштейнів.
4
Переверніть раковину і встановіть кронштейни на її бічних площинах. Опорна площина кронштейнів повинна бути направлена вниз. Зафіксуйте кріпильні елементи в потрібному положенні.
5
Прикладіть раковину до стіні і вставте поздовжні осі з мітками кріплення, а площину кронштейнів - з проведеної раніше лінією установки. Зробіть мітки через монтажні отвори кронштейнів за допомогою олівця.
6
Просвердлите кріпильні отвори в зазначених місцях за допомогою перфоратора. Встановіть в отримані отвори дюбелі, забивши їх за допомогою молотка. Закріпіть кронштейни на стіні.
7
Встановіть раковину на закріплення кронштейни. Позначте місця її кріплення до стіні за допомогою олівця. Просвердлите отвори в намічених місцях і надійно зафіксуйте раковину . Для цього необхідно надіти на дюбелі прокладочні шайби і туго затягнути їх за допомогою гайкового ключа.
8
Проведіть монтаж сифона. Підключіть раковину до водопроводу. Ретельно обробіть місце з'єднання раковини зі стіною силіконовим герметиком. Ваша раковина надійно закріплена на стіні.