Як прочистити карбюратор ваз.

Проблема багатьох автомобілів - забруднення карбюратора . Справа в тому, що в даний час бензин поставляється поганої якості і забруднення просто неможливо уникнути. Прочистити карбюратор досить не просто. Ви можете звернутися в автосервіс, а можете всі дії виконати самостійно.
Вам знадобиться
  • рідина для чистки карбюраторів
  • накидний ключ
  • бензин
  • ганчірка
Інструкція
1
Насамперед потрібно зняти карбюратор з двигуна автомобіля. Знаходиться карбюратор під повітряним фільтром. Кришка фільтра тримається на 4 болтах. Сам же карбюратор кріпиться на 4 болта. Відкручувати їх зручніше накидним ключем. Необхідно від'єднати від карбюратора шланги подачі палива і трос газу.
2
Коли карбюратор знятий, потрібно відкрутити 5 болтів, які знаходяться зверху. Після викручування болтів його можна розділити на дві частини. Потім виймаємо їх карбюратора електромагнітний клапан і витягаємо паливний жиклер з корпусу. Беремо в руку тонку викрутку або дріт і виштовхуємо вісь поплавців. Виймаємо вісь і знімаємо поплавці. Робіть це акуратно, не погнили поплавки.
3
Знімаємо кришку карбюратора . Ви побачите прокладку. Якщо вона має сильні пошкодження, то потрібно зробити заміну. Вивертаємо паливний клапан і відвертаємо чотири гвинта кріплення кришки пускового пристрою. Після цього необхідно зняти кришку пускового пристрою і, що знаходиться на ній діафрагму. Відвертаємо пробку паливного фільтра. Пробка паливного фільтра повинна легко вийнятись. У ній знаходиться фільтр.
4
Після того, як карбюратор розібраний, можна приступати до його прочищення. Для цього знадобиться спеціальна рідина для чистки карбюраторів. Вона продається практично у всіх магазинах автозапчастин. Рідина виливаємо в невелику каструлю. В неї повинен повністю поміщатися карбюратор. На добу опускаємо його туди. Через добу виймаємо карбюратор. Ви побачите, що рідина стала темною. Беремо невеликий шматок тканини і просочуємо його бензином. Даною тканиною протираємо карбюратор. Добре потрібно протерти обидві камери. Даємо просохнути. Тепер можна сміливо займатися складанням. Збирати потрібно в зворотному порядку.