Як зробити гарний логотип.

Пізнаваний і стильний логотип - це запорука того, що ваш проект або сайт буде помітним серед інших, і люди дізнаватимуться його і асоціювати логотип з вашим фірмовим стилем . Об'ємний логотип , намальований в 3D з дотриманням всіх стильових особливостей вашого проекту, стане відмінним елементом вашого особистого і професійного іміджу.
Інструкція
1
В Фотошопі створіть новий файл розміром 460х438 пікселів. Залийте документ будь-яким кольором за допомогою інструменту заливки (Fill). Клікніть на фоновий шар і виберіть на панелі шарів опцію Blending Options. У вікні, виберіть вкладку Fradient Overlay і встановіть потрібний перехід кольорів. Натисніть ОК, щоб створити гарний фон для вашого логотип а.
2
Тепер виберіть на панелі інструментів текст (T) і встановіть будь шрифт з досить простий і стильною фактурою. Напишіть поєднання букв, яке ви хочете бачити в логотип е, а потім встановіть непрозорість на 85%.
3
Знову відкрийте розділ Blending Options і виберіть вкладку Inner Shadow. Встановіть прозорість на 75%, а потім відкрийте вкладку Inner Glow і встановіть той же параметр прозорості. Налаштуйте на буквах лінійний градієнт у вкладці Gradient Overlay, а потім відкрийте вкладку Stroke і налаштуйте обведення в 1 піксель білого кольору, з позицією Outside. Натисніть ОК.
4
Тепер, коли ваша літера майже готова, продублюйте шар з буквою, а потім перемістіть його трохи вправо і вниз, так, щоб одна буква виднілася з-за одною. Вершини обох букв з'єднайте білими лініями, використовуючи на панелі інструментів Line Tool. Після цього клікніть по передньому шару з затиснутою клавішею Ctrl і натисніть Alt, а потім клацніть по задній стороні букви.
5
Виділіть цілком всю букву, затиснувши клавішу Shift, а потім створіть новий шар між двома шарами із задньою і передньою частиною літери. Виділення залийте будь-яким кольором. До нового шару застосуєте всі ефекти, які ви застосовували до шарів з буквою, використовуючи опцію Copy Layer Style> Paste Layer Style. Створивши ліву сторону логотип а, таким же способом створіть і праву сторону.
6
Після того як об'ємна буква буде готова, доопрацювати логотип - намалюйте відображення літери. Вимкніть фоновий шар і скопіюйте робочу область. Відобразіть букву по вертикалі, використовуючи опцію Flip Vertical в меню Edit. Застосуйте до відбиття фільтр Gaussian Blur з розмиванням в 5 пікселів.
7
За допомогою будь красивою кисті намалюйте навколо букви і відображення орнамент. Доповніть її будь-якими візуальними ефектами, додайте відблиски відповідними кистями, і ваш логотип буде готовий.