Як розрахувати день весілля.

Розрахувати день весілля можна кількома способами. Вибір за вами. Але, всі результати цих розрахунків досить спірні. Вдалий день для весілля не гарантує вам вдалого життя після неї. Однак психологи вважають, що навіть нічого не значуща дата зробить вплив, якщо людина налаштована на неї, як на щасливу.
Інструкція
1
Розрахуйте свій сприятливий день одруження за допомогою гороскопу. Зробити це вам допоможуть професійні астрологи. Шукайте їх сайти в інтернеті. Вони складуть вам персональний весільний календар. Для цього достатньо вказати дати і місця народження нареченого і нареченої, а так же місце проведення весілля.
2
Зверніться до нумерології. Існують традиційно «щасливі» і «нещасливі» дні. Наприклад, вважається, що дуже сприятливо укласти шлюб 7 числа, і чим більше сімок у даті, тим краще. Пов'язано це з древніми науками про числах і Біблійними сюжетами.
3
Якщо ви хочете розрахувати власну щасливу дату за допомогою нумерології, знову звертайтеся до професіоналів. Нумерологи вважають, що у кожної людини своє число, яке приносить йому удачу. Зазвичай сприятливі і несприятливі для вас дати визначаються по днях вашого народження, але можуть бути й інші методики. Останнім часом стало дуже популярним вчення Каббали.
4
Розрахувати дату одруження вам також допоможуть фахівці з фен - шую і методиці вибору дат, заснованої на древніх техніках Китаю. Їх адреси ви можете знайти в рекламних газетах, на сайтах інтернету. Надають такі послуги деякі весільні агентства.
Корисна порада
Якщо ви намічаєте відзначити весілля в традиціях Русі і повінчатися, то пам'ятайте, що весілля на Русі грали восени після збору врожаю. День вінчання обговоріть заздалегідь в церкви (вінчають не в усі дні) і вже потім розрахуйте дату громадянської реєстрації.