Як їдять лобстерів.

лобстерів узагальнено називають усі різновиди морських раків, найбільш поширеними серед яких вважаються омари і лангусти. Зовні обидва морських мешканця схожі, правда, у лангустів відсутні клішні.

Сьогодні морепродукти вважаються делікатесом, який широко представлений в меню більшості ресторанів. Але не кожен знає, як правильно їдять лобстерів.

Що їдять в лобстерів

«Їстівні» частини тіла лобстерів - м'ясо шиї, черевця, колишній, ікра і печінка. Ікру візуально сплутати з іншими нутрощами неможливо. Печінка ж впритул примикає до шиї. Як правило, цей орган досить великий, так що помилитися складно.

Як обробляють лобстерів

Розібратися з лобстерами можна, коли вони гарячі або вже трохи охолонули. Обробляють лобстерів в суворій послідовності. Спочатку від тулуба відокремлюються клешні. Наступний етап - панцир, який розкривається з використанням спеціальних щипців. Тушка омара або лангуста зазвичай розрізається уздовж, потім з неї витягуються нутрощі, а сам лобстер поміщається на блюдо і подається до столу.

Як правильно їдять лобстерів

За правилами етикету їдять лобстерів за допомогою спеціальної вилки. З одного боку вона обладнана гачком, за допомогою якого витягується м'ясо з панцира морського раку, з іншого боку передбачена ложечка, який вичерпується сік. Вилку прийнято тримати двома пальцями - великим і вказівним, ближче до середини - тобто, там, де ручка широка і плоска. М'ясо, вийняте з панцира за допомогою гачка на вилці, попередньо розрізається ножем на дрібні шматочки. Потім - наколюється, вмочається в соуси і пріправи.Еслі клешні і лапи не розкриті, зробити це можна спеціальними щипцями. Вони є серед столових приладів, якими сервірований стіл до морепродуктів. Фрагменти панцира допускається притримувати руками. Складати їх слід на окрему тарелку.В перервах і після закінчення трапези пальці рук необхідно обполоснути в піалі з теплою водою. У ємність в більшості випадку додають лимонні дольки.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fd5X5pAMwVY