Як вирішити проблеми в школі.

Практично у всіх школярів рано чи пізно виникають проблеми в школі. Деякі з них вирішуються дуже швидко і проходять безболісно. Інші ж - викликають масу негативних емоцій у дитини і можуть дійсно травмувати його психіку назавжди. Але як боротися зі шкільними проблемами, і якими вони взагалі можуть бути?
Інструкція
1
Проблеми з учебой.Очень часто буває так, що дитина, добре розбираючись в точних науках, абсолютно не схильний до гуманітарних дисциплін. При цьому зрозуміло, що у малюка з цими дисциплінами і виникатимуть проблеми . Кращий варіант в цьому випадку - пробудити бажання ближче познайомитися з «проблемними» дисциплінами у самого чада. Також можна домовитися і про додаткові заняття з педагогом або найняти репетитора. Однак важливо і вам пам'ятати про те, що оцінки - це далеко не головне, і не тиснути на дитину.
2
Проблеми з однокласснікамі.Отношенія дитини з однолітками не завжди складаються вдало. При цьому дитина в цьому може бути і абсолютно не винен. Так, можливо ваше чадо просто вибрали слабкою ланкою і за його рахунок самостверджуються лідери колективу. Якщо це так, і класний керівник не перешкоджає цьому, краще перевести сина чи дочку в іншу школу. У тому випадку якщо проблеми виникли недавно і проявляються в сварці з кращим другом або подругою, потрібно просто почекати.
3
Проблеми з преподавателем.Проблеми з викладачем - це найважчі проблеми для дитини, адже тут він протистоїть не однолітка, а дорослій людині. Вам важливо спочатку вислухати версію дитини, а потім поговорити з педагогом. У випадку якщо ви побачите відверте самодурство і звеличування себе над дитиною, подумайте, як можна обійти цього викладача синові або дочці в його навчальному процесі. У разі ж коли адекватний доросла людина просто не може впоратися з вашим чадом і виявляє до нього агресію, як варіант можна домовитися про репетиторстві. Як не дивно, але іноді це допомагає.
Зверніть увагу
Подумайте, як складно вашій дитині може бути через шкільних проблем, і постарайтеся допомогти йому.
Корисна порада
1. Не пускайте шкільні проблеми на самотек.2. Намагайтеся завжди приймати сторону дитини в будь-яких суперечках і проблемах.