Як зробити красивим дачну ділянку.

Красивий дачний ділянку - мрія будь-якого господаря заміського будинку. Однак далеко не кожен знає, як зробити свою дачну ділянку красивим, витративши на це мінімум зусиль і коштів. Але це цілком можливо.
Вам знадобиться
  • Бажання зробити дачну ділянку красивим
Інструкція
1
Варіант перший - для состоятельних.Преобразіть дачний ділянку буквально за лічені місяці може газонна трава. Однак цей варіант при всій своїй привабливості і ефектності доступний далеко не всім. Так газонна трава - задоволення не з дешевих. Але, все ж, варто задуматися. Може потрібно пожертвувати коштами заради краси?
2
Варіант другий - для предпріімчівих.Для тих людей, які в перетворенні ділянки хочуть заощадити, ми пропонуємо придбати садові меблі. При цьому меблі варто вибирати не звичайну, а з ефектом состаренности. Після установки таких меблів ваш дачний ділянку буде виглядати дуже своєрідно. Всім гостям, при цьому, ви можете пояснювати, що навмисно не перефарбовували паркан і не ремонтували бордюри, щоб цей шарм старовини підкреслити.
3
Варіант третій - для спраглих покоя.Для спраглих спокою та спокою ми рекомендуємо обладнати свій ділянку фонтанами. Не можна сказати, що ці фонтани занадто дорогі, однак будьте впевнені, розслабитися вони вам на дачі дійсно допоможуть.
4
Варіант четвертий - для любителів екзотікі.Любітелям екзотики ми рекомендуємо прикрасити свій садовий ділянку химерними фігурами, звареними самостійно з металобрухту. Такий ділянку , вже будьте впевнені, вразить будь-кого.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що головне - це не те, як виглядає ваш ділянку, а його атмосфера.
Корисна порада
1. Дуже ефектно в саду виглядає сад камней.2. Квіти - ось справжня прикраса будь-якого садового ділянки, притому що коштують вони не дорого.