Як зробити іконки прозорими. Як зробити полупрознимі іконки на робочому столі.

Іконка - видиме відображення файлу, папки або іншого об'єкта у вікні програми. Налаштування вигляду папки, в якій розташовуються об'єкти, допускає зміну розміру іконки , а також надання їм прозорості.
Інструкція
1
Відкрийте будь-яку папку. В меню «Сервис» відкрийте рядок «Властивості папки». Далі відкрийте вкладку «Вид» і перейдіть опцій. Знайдіть опцію «Відображати приховані папки та файли», поставте крапку в гуртку поруч з нею. Натисніть кнопку "OK" і закрийте меню.
2
Відкрийте папку, в якій хочете зробити іконки прозорими. Виділіть всі об'єкти, розташовані там, натисканням клавіш "Ctrl-A". Замість цього можете навести курсор на верхній лівий кут і, утримуючи ліву кнопку миші, перетягнути курсор в правий нижній кут.
3
Натисніть на одному з виділених об'єктів праву кнопку миші і виберіть в контекстному меню рядок «Властивості». Замість цього можете натиснути відповідну клавішу праворуч від правого "Alt". У вкладці «Загальні» знайдіть поле з атрибутами і поставте галочку поруч з атрибутом «Прихований». Натисніть кнопку "OK" і закрийте меню «Властивості». Значки стануть напівпрозорими.