Як вчити дітей малювати.

Якщо дитина намагається манною кашею щось зобразити, пора купувати фарби, папір і творити. Психологи вважають, що чим раніше ваше чадо почне малювати, тим раніше розпочнеться його розвиток. Поки він ще малий, ми будемо малювати разом з малюком і допоможемо йому освоїти найлегшу техніку образотворчого мистецтва. Для цього найкраще підійдуть пальчикові фарби - вони не токсичні і легко змиваються водою, їх легко можна купити в будь-якому магазині, де продають канцелярські товари.
Вам знадобиться
  • Щільна папір (ватман) або шпалери з вивороту, бажано застелити весь столик.
  • Фарби пальчикові,
  • Вологі серветки,
  • Губка щільна, щоб вирізати різні фігурки,
  • Гарний настрій.
Інструкція
1
Обладнайте місце для малювання. Для цього можна використовувати звичайний дитячий столик, застеливши його папером. Фарби різного кольору розкладіть по банках і розведіть їх небагато водою. Ручка дитини повинна вільно поміщатися в ємність, щоб він зміг безперешкодно набирати фарбу. Покладіть поруч мокрий рушник для витирання пальчиків.
2
Найлегшим вправою, яке дасть дитині уявлення про його великі здібності та можливості, стануть відбитки долоньок, які він залишить на своєму першому полотні. Заодно він ознайомиться і з технікою малювання, яка має на увазі видалення фарби з пальців при кожній зміні кольору.
3
Сідайте разом з малюком і спробуйте намалювати, наприклад, сонечко. Виберіть необхідну фарбу - процес вибору теж можна обіграти. Обговоріть з ним - якого кольору має бути сонечко. Умочіть пальчик в обрану фарбу, намалюйте коло і промені.
4
Тепер можна намалювати море або річку. Протріть малюкові ручку, видаліть фарбу і знову умочіть пальчик в синій колір. Для моря можна не пошкодувати фарби і вмочити все пальчики. Намалюйте хвилі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DBKvy6Q5qBc
Зверніть увагу
Слідкуйте за тим, щоб малюк не облизував пальці, найкраще включайтеся в процес малювання разом з нім.Рісованіе пальцями дуже розвиває моторику рук, уяву, сприяє самостійності і вихованню почуття прекрасного.
Корисна порада
Готовий малюнок поставте в рамку і повісьте на стіну. Найперший шедевр маленького художника радуватиме вас.